Saated

„Kuuuurija“ täna: Katrin Lust paljastab kaubamärkide kaaperdamise telgitagused (1)

Televeeb, 1. oktoober 2018, 14:14
Katrin LustFoto: TV3
„Katrin Lust jääb „Kuuuurijast“ ilma!“ – just sellised pealkirjad täitsid meediat vahetult ette uue hooaja algust. Nüüd on aga teada, et kaubamärkide kaaperdamine on uus ärisuund, millega tegelevad lugupeetud vandeadvokaadid. Kes ja miks himustab tegelikult „Kuuuurija“ nime?

Sel suvel sai Katrin Lust teada, et vandeadvokaat Maksim Greinoman on Euroopa Liidu patendiametisse sisse andnud avalduse sooviga "Kuuuurija" kaubamärk oma nimele registreerida. „Kuuuurija“ asus asja uurima ja selgus, et üldtuntud kaubamärke proovivad oma nimele registreerida teisedki advokaadid.

Kuidas advokaadid seda teevad ja kas nii võibki? Kuidas oma kaubamärki kaitsta või mida teha siis, kui keegi on seda pahatahtlikult kaaperdamas? Vastused selguvad täna õhtuses saates.

„Kuuuurija“ saate teises pooles toob Katrin Lust ekraanile imearmsa vanaproua Setumaalt, kellel ei ole mobiiltelefoni ega ka pangakaarti. Kuidas memm ilma elementaarsete tarvikuteta igapäevase eluga toime tuleb?

„Kuuuurija“ täna kell 20.00 TV3s!

Samal teemal

1. oktoober 2018, 20:45
Katrin Lust käis külas temalt „Kuuuurija“ kaubamärgi kaaperdanud advokaadil, kes oli lõbusas tujus ja tegi naisele sarvi
28. september 2018, 09:24
„Kuuuurija“ kaubamärki jahtiv advokaat: „Mina pole ebaeetiline, hoopis Katrin Lust on!“