TV Uudised

Reality-kaunitar seletab, miks ta oma lapsi kolm aastat peitis (3)

Ohtuleht.ee, 30. september 2018, 14:00
 VIDA PRESS
Briti reality-sarjast "Real Housewives of Cheshire" tuntud Christine McGuinness rääkis pisarsilmi, miks ta oma lastega kolm aastat koduseinte vahel püsis.

Endise Miss Liverpooli Christine'i ja telekoomik Paddy McGuinnessi viieaastased kaksikud Leo ja Penelope on autistid. Ka noorem tütar, kahene Felicity ilmutab autismi märke.

Christine'il sai mõõt täis inimeste kriitikast tema laste käitumise kohta ning ta varjus nendega koduseinte vahele. "Liiga raske oli toidupoes käia või neid kuhugi viia," seletas Christine saates "Loose Women". Otsustavaks sai tema sõnul ühe naise kriitika mängutoas, kus tema lapsed mängisid.

Perel on olnud väga raske.

"Mu lapsed ei rääkinud, me ei teadnud isegi seda, kas nad saavad kooli minna. Uurisime erikoole, aga õnneks hakkasid nad ikkagi rääkima ning koolis neid aidatakse."

Christine ütles, et ta tahaks oma lastega väljas käia. "Jah, nad tõesti torkavad oma käitumisega silma, aga meil on samamoodi õigus väljas käia ja elu nautida nagu teistel!"

3 KOMMENTAARI

l
lol 30. september 2018, 16:45
ema pani aineid raseduse aeg?
i
imelik 30. september 2018, 16:30
miks inimesed riskivd ilmale tuua autiste, esimesest saab veel aru, ei tea, teine ka autist, ikka mõtlema ei hakka, kolmas samuti...et vanemate elu on raske, loomulikult on aga miks ei mõelda, et need autistist lapsed peavad oma eluga hakkama saama, praegu kaitsevad vanemad aga edasi...
Loe kõiki (3)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee