13 kommentaari

M
mis lasete kommenteerida kui ei taha tõtt kuulda  /   15:02, 14. sept 2018
alloooo----Ukraina selgeltnägija Žanna- võidab selle ära
P
psühholoogi härra ei suutnud oma suud kinni hoida, kui Žanna tuli katsele, ma nimetaks seda katse segamiseks ja ette ütlemiseks  /   15:26, 14. sept 2018
"..jah, jah, jah, just, just, just.."
Pärastisest kiidulaulust rääkimata.
See oli vale.
Katset segas ka illusionist, kes oma pidevate küsimuste esitamisega segas katse sooritajat keskendumisel.
V
Vot sellised on Venemaa sensitiivid  /   16:32, 14. sept 2018
No ei tea Üks Vene nõid blondiin ma ei tea tema nime noorneiu ja kaks Aserid. Olid juhtumisi kus Aserid olid neednud kaasvõitlejaid et teine päev oli USA nõial hommikune õnnetus treppist alla kukkumine ja Hispaania nõid sai oma enda toidul toidumürgituse. Venemaa nõid oli ka neednud leedukat. Kaks ööd ta ei saanud järjest magada! Kahjuks ei saanud mitte ükski Balti riigi nõiad võidusumma. Esimese koha pani kinni Aseri ja teiseks oli Venemaa nõid! Venemaa nõid oli isegi mustlastega tülli läinud ja kolm mustlast kutsusid oma sugulasi appi et blondi näitsikule peksa anda. Aga majadevahelt hakkasid tulema võõraid mehi ja naisi kes hakkasid hoopis mustlasi klohmima ja ära ajama.
N
Nõid  /   14:59, 14. sept 2018
Ukraina tädi paneb selle kinni.
P
Pööra juba täne uus lehekülg  /   12:24, 14. sept 2018
Nõidumine on võlts vägi mida pimeduse allilma põrguline valmistab. See on täis tühjust ja silma moonutusi! Nõidumine on pimedapoole valitseija kummardamine ja oma hinge rüvetamine. Nad kiusavad juba täna sinu hinge kui kaua sa sellega ka ei tegele saab hing tema omaks. Ta ei anna sulle toimet ja ei paista päike ega suuda inglid sind kaitsta kui sa täna ei ütle "lõpetan selle enesevaletamise ja hakkan Jumalat teenima". Sest pimeduselord on libe ja valelik ning täis tema tahtmismööda väge. Sest tema abilised Deemonid kes lõhuvad sinu ilusat hinge ja ei lase sul unes ärgata. Taevased väed suudavad sinule tagada turvalisus ja head valged inglid kaitsevad sind. Et oleksid elurõõmus ja paneksid enda ümber inimesetki rõõmutsema.
V
vaataja  /   12:22, 14. sept 2018
Samasuguse saate oleks võinud teha ka Jämejala haiglas. Millal ükskord saadakse aru, et mingeid selgeltnägijaid ei ole olemas. Kuidas küll veel tänapäeval saavad inimesed, eriti veel mingid oma meelest haritud teletegelased, nii tobedat saadet eetrisse lubada. Kui see oleks huumoriga pooleks ja naljasaateks mõeldud, siis veel sobiks kuidagi, aga nii ajuvaba ja labast saadet ei tasu eetriaja raiskamiseks teha. Normaalne ja korras mõistusega inimene ei usu selliseid rumalusi.
N
Nõid  /   14:58, 14. sept 2018
Vaata vaataja, täna öösel näed unes mind- siis tule ja seleta homme edasi. punkt
J
just  /   11:45, 14. sept 2018
Pealegi Läti poisis pilt jooksis perioodikas läbi päris pikalt, kes ära külmus, nii et pole vaja näidata pilte mis perioodikas on läbi käinud, kes asjaga kursis loeb lehti, selle öeldi ette. Miks naisosalejad nii üles löödud on, nagu mingil galal kohe.
J
just  /   11:19, 14. sept 2018
Segavad vahele ja viivad eksiteele. Kuidas saab inimene keskenduda kui rahvas ümberringi.
M
Millal see lõpeb  /   10:34, 14. sept 2018
täitsa ära on tüüdanud see selgeltnägemise promo.
V
Vaatasin ja  /   10:15, 14. sept 2018
pean ütlema, et meie katsete jälgijad on ülimalt ebaprofessionaalsed tegelased. Psühholoogia professor segas pidevalt oma rumalate küsimustega kontsentreerumist. Sama käib Veberi kohta. "Kuidas te seda teete? Mida te tunnete? Mis sa mõtled? Kas sa tulid lihtsalt autosid vaatama?" jne- küsigu siis, kui vastus on saadud, mitte kohe, kui inimene püüab kontsentreeruda.
J
juss  /   00:42, 14. sept 2018
ok
A
Akivasha  /   22:55, 13. sept 2018
On ikka möll küll.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis