Riias avatud Ikea kauplus. (Reuters/Scanpix)

Kinnisvararingkondades räägitakse, et circa pooleteise kuu pärast tuleb Ikea välja teatega, millal täpselt 2019. aastal Eestis pood avatakse. Väidetavalt on suuresti teada ka selle asukoht - soodsat kodusisustust müüva hiigelketi esindust plaanitakse Rae valda, Jürisse.

Kuigi pooleteise nädala eest Riias avatud Ikeas ütles kaupluseketi juhatuse liige Hanspeter Zurcher, et Eestisse planeeritava kaupluse asukohta ja avamise aega pole paigas, räägitakse kinnisvararingkondades Ikeast juba kindlas kõneviisis: see tulevat Jüri ringi lähedusse. 

Rae valla vallavanem Mart Võrklaev ütles Ärilehele, et konkreetselt Ikea esindajaid pole nende poole pöördunud, aga arvatavasti kasutavad nad sobiva krundi leidmiseks kinnisvarafirmade vahendust. "Muidugi me kahe käega ootaks neid ja võtaks vastu, seni pole meiega küll ühendust võetud," kommenteeris Võrklaev.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

Jaga artiklit

18 kommentaari

A
aa  /   11:09, 10. sept 2018
IKEA mööbel on puhas rämps.
P
pin  /   09:36, 10. sept 2018
Igale kaubale on oma kasutajaskond. Ikea ongi ju mõeldud noortele ja neile, kes ei jaksa überkallist mööblit osta. Kui aga võrrelda Ikea disaini Jyski ja muude Eestis müüdava poola mööbliga, siis on Ikea peajagu neist üle.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis