Margus Saar (Stanislav Moshkov)

„Kui mina alustasin, siis mind ei sakutatud ega nahutatud, sest siis ei olnud veel sellist ajakirjandust nagu praegu,” naerab 1990. aastal ETV ekraanile ilmunud Margus Saar (52). Nüüdseks on ta juhtinud ja toimetanud majandus-, sotsiaal- ja meelelahutussaateid ning kommenteerinud laulupidusid, kõnelemata muudest suursündmustest ja praegusest AK vedamisest.

Tee saatejuhist väga hea saatejuhini tahab Marguse sõnul kannatust, mistap ei tasuks algajaid saatejuhte pärast esimesi eetrinädalaid kriitikaga surmata: „Esiteks peavad vaatajad sinuga harjuma. Pead olema piisavalt palju ekraanil, et sa tunneksid end hästi saatejuhina, aga ka selleks, et vaatajad näeksid sind erinevates situatsioonides. Inimesel on pikema perioodi aegu halbu ja häid päevi, rõõmsaid ja kurvemaid hetki – tema keskmine tase ei kujune nii kiiresti välja, et üldse hinnata. Ei ole mõtet esimese nädala saadete pealt öelda, kas inimene saab hakkama või mitte. Ta alles otsib ennast! Televaatajaile soovin natuke rahu ja kannatust: inimesed, kes on ekraanil, teevad endaga nagunii tööd ka kaadri taga, ka kolleegid tegelevad nendega, nii et ei tasu esimese nädalaga lõplikuid hinnanguid anda.”

Loe täispikka artiklit siit.

Jaga artiklit

45 kommentaari

J
jah  /   14:38, 10. sept 2018
see on õige, inimesed tahavad teha ikka hästi ja erinevalt, miks kohe hakata klohmima? kui reikop läheks laia ilma, vaataks ka ringvaadet. peab ikka uusi mõtteid ja nägusid tooma, selliseid hea huumoriga ja intelligentseid inimesi. Laske kõigepealt tööd teha ja arvustame siis kui asi jubedaks kisub.
7
77 Rahvast ei saa lollitada.  /   11:57, 10. sept 2018
Saatejuhi küündimatus selgub juba paari saatega,aga tööle võtjad ei .taha oma vale valikut sugugi tunnistada ja piinavad vaatajaid veel pikalt küündimatu saatejuhiga .Välja vahetatakse alles siis,kui vaatajate rahulolematus väga suureks paisub.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis