Kõik TV uudised

Reet Linna: haugutud on mu esinemismaneeri ja välimuse pärast (107)

Ohtuleht.ee, 8. september 2018, 14:19
Reet LinnaFoto: Toomas Tatar
„Selliseid katastroofilisi situatsioone nagu praegustel uutel saatejuhtidel pole mul kindlasti olnud,” lausub Õhtulehele Reet Linna (74), kes alustas ETV ekraanil saatejuhina hooajal 1971/72. 

„Toona ei olnud ju portaale, netikommentaare ega Facebooki, kus kõik arvamust avaldavad. Meil läks selle tõttu kergemini – võib-olla tulnuks muidu midagi hullemat! Meid oli nii palju vähem, kui mina tulin, ja ju ma sattusin saatejuhina õigesse kohta, kui hakkasin tegema levimuusikasaateid. Minu vaatajaskond ei olnud ülikriitiline, küll hakkas märkusi tulema hiljem: küll prillide, välimuse ja hääle kohta. See kestis mõnda aega, kuid nüüd on vaataja reaktsioonid pigem vastupidised,” räägib Linna.

„Pigem on minu puhul olnud haukumiseks esinemismaneer ja välimus,” naerab Reet. „Samas, kui läksin oma mugavustsoonist välja ja hakkasin „Prillitoosi“ tegema, tuli ka sinna kriitikat a la „kas teil on närvid läbi, et kogu aeg sõrmed liiguvad?” või „miks nii palju sõrmuseid sõrmes on?”, aga õnneks on need väga üksikud etteheited.”

Loe täispikka artiklit siit.

Samal teemal

8. september 2018, 21:20
Katrin Pauts: hea saatejuht olgu Harju keskmine üliinimene
8. september 2018, 18:53
Jüri Pihel: saatejuhil on ainult üks jumal – see on publik
8. september 2018, 17:41
Margus Saar: pole mõtet esimese saate pealt öelda, kas inimene saab hakkama või mitte
8. september 2018, 16:26
Grete Lõbu: muidugi olin ma kriitika suhtes hästi tundlik

107 KOMMENTAARI

t
televaataja 10. september 2018, 14:05
Arusaamatu, kas TÜ enam ajakirjanikke ei koolitagi? Või kuhu nad siis kaovad, et telekanalid võtavad saateid juhtima kesiseid lauljaid või näitlejad v...
(loe edasi)
i
ilus tüdruk 10. september 2018, 13:46
ahhh, eakam inimene peab käituma teisti kui 40ne või 20ne, enam ei kekutata ega näidata ohkuidas ma tantsin jne vaid ollakse soliidne, noobel, kõnes ikka jälgigu, mida ütleb. Eriti need kes tuntud on. Itsitada ja nalja teha võib tuttavate ringis niipaljukuitahad ja on lõbus. Nii see elu on.
Loe kõiki (107)