Reet Linna (Toomas Tatar)

„Selliseid katastroofilisi situatsioone nagu praegustel uutel saatejuhtidel pole mul kindlasti olnud,” lausub Õhtulehele Reet Linna (74), kes alustas ETV ekraanil saatejuhina hooajal 1971/72. 

„Toona ei olnud ju portaale, netikommentaare ega Facebooki, kus kõik arvamust avaldavad. Meil läks selle tõttu kergemini – võib-olla tulnuks muidu midagi hullemat! Meid oli nii palju vähem, kui mina tulin, ja ju ma sattusin saatejuhina õigesse kohta, kui hakkasin tegema levimuusikasaateid. Minu vaatajaskond ei olnud ülikriitiline, küll hakkas märkusi tulema hiljem: küll prillide, välimuse ja hääle kohta. See kestis mõnda aega, kuid nüüd on vaataja reaktsioonid pigem vastupidised,” räägib Linna.

„Pigem on minu puhul olnud haukumiseks esinemismaneer ja välimus,” naerab Reet. „Samas, kui läksin oma mugavustsoonist välja ja hakkasin „Prillitoosi“ tegema, tuli ka sinna kriitikat a la „kas teil on närvid läbi, et kogu aeg sõrmed liiguvad?” või „miks nii palju sõrmuseid sõrmes on?”, aga õnneks on need väga üksikud etteheited.”

Loe täispikka artiklit siit.

Jaga artiklit

107 kommentaari

T
televaataja  /   14:05, 10. sept 2018
Arusaamatu, kas TÜ enam ajakirjanikke ei koolitagi? Või kuhu nad siis kaovad, et telekanalid võtavad saateid juhtima kesiseid lauljaid või näitlejad või muidu diletante? Mõni pikapeale õpib ka midagi, mõni jääbki hädaabivahendiks kohatäitjaks. Mõni ei õpi hääldamistki ära, vaid kriiskab nii, et kõrvadel valus ja pead kiirelt hääle maha keerama. Mõni kukub kaamera ees eputama ja ennast näitama.
No lõpetage kord ära see isetegevus ja võtke tööle õppinud inimesed!
I
ilus tüdruk  /   13:46, 10. sept 2018
ahhh, eakam inimene peab käituma teisti kui 40ne või 20ne, enam ei kekutata ega näidata ohkuidas ma tantsin jne vaid ollakse soliidne, noobel, kõnes ikka jälgigu, mida ütleb. Eriti need kes tuntud on. Itsitada ja nalja teha võib tuttavate ringis niipaljukuitahad ja on lõbus. Nii see elu on.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis