2
fotot

Komöödiasarja „Padjaklubi“ seiklusterohke uus hooaeg kutsub kõiki fänne kaasa elama juba täna õhtul! „Padjaklubil“ on sünnipäev – ekraanile jõuab juba 10. juubelihooaeg. Vaata Laura, Miša, Kristina ja Maria videotervitust ning saa teada, millega tüdrukud sel korral peavad rinda pistma!

Tüdrukute minevik on täis tõuse ja mõõnasid, kuid üks asi on alati kindel – pöörastest olukordadest siin puudust ei tule! Maria, Laura ja Miša on tagasi maal, igaüks oma vanematekodus ja tundub, et nad on linnaelust jäädavalt loobunud. Kristinal tekib aga plaan, kuidas sõbrannad soodsalt tagasi linna majandada ja uuesti läbi lööma hakata.

Kõik peavad endale nüüd uuesti linnas tegevust leidma, et unistustele uus hoog sisse lükata. Miša hakkab taksot sõitma, Laura tahab iluteemadega tegelda, aga hakkab salaja hoopis koristamistööga tegelema. Maria ootab Illimari USAst tagasi ja üritab tööd leida. Kristina tahab aga Gabrielist lahutada ja kohtab uues elukohas ootamatult oma unistuste printsi.

Tüdrukud on jälle koos ühel pinnal ning sekeldused ja intriigid jätkuvad täiel rinnal. Ja mis saab veel siis, kui ajalugu kordub ja kõik tüdrukud taas ühes väikses korteris hakkama peavad saama?

„Padjaklubi“ stardib juubelihooajaga täna kell 21.30 TV3s!

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
njah  /   15:09, 5. sept 2018
Padjaklubi seriaal on oma aja ära elanud. Esimene hooaeg oli kõige parem, uudne, humoorikas ja realistlik. Pole reaalne, et peaaegu mitmel, uuel hooajal, elatakse jälle neljakesi, uues kortermajas. Miks peaksid Kristina ja Laura elama ühe katuse all, kui nad omavahel läbigi ei saa? Tegelaskujud peaksid saama vanemaks ja küpsemaks ja liikuma oma eludega loogilisemas suunas edasi, mitte jõudma tagasi algusesse. Häirib ka negatiivne ja üleolev suhtumine maakohtadesse.
kuigi kõik omavahel läbigi ei saa, ühes korteris, neljakesi.
O
Oh jumal...  /   14:02, 4. sept 2018
hakkab jälle peale see närvilisust õhkav jama...

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis