Saated

Mis toimub? ETV-s näidatakse kahtlasi reklaame (7)

Televeeb, 3. september 2018, 17:03
Marko Reikop "Ringvaate" apteegireklaamisFoto: kuvatõmmis videost
Kuigi ERR telekanalites pole reklaame näidatud 2001. aastast, on ETV-sse hiilinud mitmed reklaami meenutavad klipid, mis justkui reklaamiks piimabrändi, apteegiketti ja muid teenuseid.

"Sulle ja su perele. Värske, puhas ja eestimaine!" loeb mahedahäälne naine peale videole, milles on näha, kuidas idüllilises maamajas pere väikesed lapsed ja lemmikloomadki laua taha piima jooma jooksevad. 

Tegelikult ei ole pealtnäha ilmselge piimareklaami näol tegi siiski lehma udaravedeliku reklaamiga, vaid omapärase "Ringvaate" uue hooaja promoga. 

Sarnaseid, "Ringvaadet" promovaid, kuid esialgu kulme kergitavaid "reklaame" on ETV eetris teisigi: 

Hea lugeja, mida arvad sina? Kas "Ringvaate" uue hooaja reklaamide näol on tegu nutika lahendusega, või on sellised, liialt tavareklaame meenutavad promoklipid sobimatud?

Samal teemal

3. september 2018, 22:27
GALERII | „Ringvaade“ sai uue stuudio. Marko Reikop: „Ma oleks nagu koju jõudnud!“

7 KOMMENTAARI

p
Poku 5. september 2018, 17:10
Ma ei saa täpselt aru, kas see on naljarubriik või mis.. Kui ETV teeb piimale reklaami, aga seal pole ühtegi konkreetset piimatööstust välja toodud.. Kus te reklaami näete? Et piima reklaamitakse? Kas "piim" on registreeritud ärinimi?
t
Tegelikult ei ole pealtnäha ilmselge piimareklaami näol tegi siiski lehma udaravedeliku reklaamiga, vaid omapärase "Ringvaate" uue hooaja promoga. 4. september 2018, 01:39
Ka saate promo on reklaam. Nimetage, kuidas tahate. Või kustutage ajaviiteks.
Loe kõiki (7)