Eesti

Kanal 2 alustab uut kooliaastat meeleoluka eriprogrammiga 

Toimetas Keit Paju, 31. august 2018, 14:31
Uue õppeaasta algusele pühendatud lustakas erisaade „Minu kooliaeg“. Foto: Kanal 2
Esmaspäeval algab kool ja läheb lahti hoogne ning värviline telesügis! Uue kooliaasta alguse puhul näitab Kanal 2 sel nädalavahetusel toredaid erisaateid.

Räägitakse, et õppida pole kunagi hilja, näiteks on Tanel Padargi saanud keskkoolidiplomi kätte alles kolmekümnendates. Laupäeval, 1. septembril kell 19.35 naaseb auhinnatud teleajakirjanik Roald Johannson tagasi koolipinki Kanal 2 erisaates „Roaldi nädal: tagasi kooli“.

„Me läksime koos kooli, et siis me veame üksteist koos sinna lõpusirgele,“ meenutavad Liisi ja Joonas, ema ja poeg, kes toetasid üksteist ja lõpetasid koos mõlema poolelijäänud koolitee.

Vahel võib tagasi õppima minek olla lausa hädavajalik, teinekord peituvad seal taga täitumata soovid ja unistused. Roald uuribki, miks võtavad inimesed katkijäänud koolitee uuesti jalge alla ning milliseid ohvreid see muu elu kõrvalt nõuab.

Laupäeval, 1. septembril kell 20.35 jätkub Kanal 2 teleõhtu uue õppeaasta algusele pühendatud lustaka erisaatega „Minu kooliaeg“.

Tuntud eesti inimesed meenutavad oma kooliaega. Millised olid nende lemmikained ning missuguseid krutskeid tegid vahetunnis? Olid nad õpetajate pailapsed või kirstunaelad? Millised hinded vaatasid vastu nende tunnistustelt? Kooliaega meenutavad teiste seas Kristjan Jõekalda, Kristel Aaslaid, Ott Lepland, Krista Lensin, Roald Johannson, Liis Lemsalu, Jüri Pootsmann jpt.

Pühapäeval kell 20.00 saavad kõik kodumaise kino austajad kaasa elada laineid löönud draamafilmile „Pilvede all. Neljas õde“.