Kõik TV uudised

GALERII | Tulihingelised „Kättemaksukontori” fännid olid autogrammi järjekorras valmis seisma üle poole tunni (10)

Andra Nõlvak, 30. august 2018, 20:48
"Kättemaksukontori" fännipäev  Erki Pärnaku
Tõelisel „Kättemaksukontori” fännil on kõik hooajad mitmeid kordi vaadatud. Seda kinnitavad kõik fännipäevale, kus linastub algava hooaja esimene osa, tulnud noored.

„Kättemaksukontor” tähistab algaval hooajal 20.hooaega ja korraldas sel puhul suurejoonelise fännipäeva. Tallinnas toimuvale üritusele tuli kohale üle mitmesaja fänni, sest algava hooaja esimest osa näidati kahes kinosaalis.

Kella neljaks oli Coca-Cola Plaza esimene korrus paksult noori täis. Järjekord lookles mööda koridori ja piletid müüdi välja nii, et kõigile soovijatele neid ei jätkunudki.

Kohal olid ka Marion Pärna kehastav Kadri Rämmeld, Luna Haabi mängiv Ragne Veensalu ja Nikolai Bentsler, kelle tegelaskuju on Aleksandr Vesperit. Kõigeks tuli varuda kannatust. Selleks, et teha üks selfie või küsida värskelt ostetud fänniraamatusse autogramm, tuli järjekorras seista vähemalt pool tundi. Ootamine tasus end ära, sest kohaletulnud näitlejad võtsid kõik fännid soojalt vastu. „Mis juhtus?” küsis Bentsler kaastundlikult ühelt noormehelt, kellel parem käsi kaela seotud oli.

"Kättemaksukontori" fännipäev  Erki Pärnaku

Samal teemal

Väike fänn Grettel, kes kohale tulnud koos isaga, on sarja vaadanud esimesest hooajast alates. Kuigi tüdruku lemmik on Häidi Õigepaulus, on tal väga hea meel, et ka ülejäänud vanad tegelased tagasi tulevad.

Neiu isa sõnul ei jää tal muud üle kui ka endal sarja vaadata. „No paraku kui ma teleka ees istun, siis see on minu kohustuslik seebikas, ma ei pääse sealt mitte kuidagi!” tunnistab isa. „Vahel vaatad, sest on huvitav ka, aga tüdruk ütleb enne selle lause ise ära, mis siis nüüd tuleb ja tuleb telekast see sama lause,” on isa hämmeldunud, kuidas tütrel sari nii peas on. Probleemi isa sellest aga ei tee, tema sõnul las vaadaku.

Siiski tunnistab tüdruk, et vaatab teinekord kohe pärast osa lõppu seda uuesti. Või hiljemalt järgmisel päeval. 

Emaga koos uue hooaja esimest osa vaatama tulnud Kätlin tunnistab samuti, et on vaadanud sarja esimesest osast alates ja on tulihingeline fänn. Lisaks värskelt välja antud kolmandale fänniraamatule, on neiul kotis ka eelnevad kaks. Ema sõnul on nende peres lausa kaks fänni. Koos Kätliniga vaatab sarja ka isa.

"Kättemaksukontori" fännipäev  Erki Pärnaku

Enne veel, kui kõik fännid uue hooaja esimest osa vaatama hakata said, loositi välja erinevaid auhindu. Üks õnnelik sai lausa rolli sarjas.

10 KOMMENTAARI

h
Hmm 31. august 2018, 11:17
Ja lastel taas käes cola ja popkornid....
r
rolf 31. august 2018, 10:39
noortele neidudele oleks vaja sarja, kus oleks pereväärtusi, armastust ja austust kaaslaste suhtes. hetkel on feministeeriumi tellimus film, kus kleen...
(loe edasi)
Loe kõiki (10)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee