"Troonide mängu" keskpunkti tõusnud Daenerys Targaryen ja Jon Snow (HBO)

Nädalavahetusel avaldas telekanal HBO treileri oma 2019. aasta hooajale. Treiler heitis valgust ka HBO populaarseimatele sarjadele nagu “Suured väikesed valed” (“Big Little Lies”), “Veep” ja muidugi “Troonide mäng”.

Treileris sai näha imepisikest klippi sellest, kuidas Jon Snow oma õe ning Põhja-Kuninganna Sansa Starkiga ühineb. Kuigi, sarja tulhingelised fännid on näinud kohtumise taga ka salajast sõnumit, kuna Sansa ja Snow kallistus ei tundu olevat niivõrd sõbralik. Seetõttu arvatakse, et nende kahe suhe pannakse viimases hooajas proovile. 

Jon Snow ja Sansa Starki mitte nii väga sõbralikuna näiv kallistus (kuvatõmmis/ HBO)

Lisaks on treileris näha stseene, milles Jon Snow ja Daenerys Targaryen teineteisega väga sõbralikult läbi saavad. Eelmise hooaja lõpus õitsele löönud armusuhe võib olla ka seriaali lõpuhooajas väga tähtsal kohal.

Kuid kaheksandat hooaega annab oodata, hiljuti teatati, et “Troonide mängu” viimane hooaeg lükati taas edasi, kuna eriefektide eest vastutav Joe Bauer sõnas meediale, et seriaal ei saa järgmisel aastal Emmydel kandideerida. “Me lükkame hooaja edasi 2019. aasta maisse, niiet oodata on kaheksa-üheksa kuud,” ütles ta.

Kuid kuna seriaalidel peavad enamus episoodideks olema olnud eetris enne 31. maid, kui need Emmydele kandideerida tahavad, võib arvata, et “Troonide mäng” enne seda kuupäeva eetrisse ei jõua…

Kuid, Bauer on kinnitanud, et seriaali viimane episood on eetris enne 2019. aasta lõppemist, seega on fännidel mingisugunegi aimdus, kuna nende lemmikseriaal nendeni jõuab.

Jaga artiklit

2 kommentaari

O
Oswald  /   14:41, 28. aug 2018
_ http://entsyklopeedia.ee/artikkel/treiler2_ treiler, suurte ja raskete esemete vedamiseks kasutatav haagis.
_ http://entsyklopeedia.ee/artikkel/triller1_ triller, muusikas meloodiakaunistus: meloodiaheli ja selle ülemise abiheli kiire vaheldumine.
_ https://et.wikipedia.org/wiki/Thriller_ Thriller on filmi- ja kirjandusžanr. Sel on mitmeid alamžanre (psühholoogiline thriller, poliitiline thriller jts).
O
Omg  /   10:21, 28. aug 2018
Kõik klipid Troonide mängu kohta oli 7 hooaja omad! Ühtegi uut klippi polnud, teine kord äkki üritaksite rohkem …

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis