6
fotot

Suvesaate “Malluka suvi” viimases osas müttab staarblogija vihmas ja mudas. Nimelt on Mallukas otsustanud lõpuks oma koduaeda suvelilledega kaunistada.

Suvi hakkab küll lõppema, kuid staarblogija Mallukat on haaranud suur istutamistuhin. Ta plaanib külastada aianduskeskust, et istutada koduaeda suvelilled. 

“Meil aed tahab mingisugust silmailu. Ma mõtlesin, et viskan siia-sinna mingisuguseid potikesi, et need tõmbaks pilku endale, kuni me majale uue rüü saame. Oleks võinud seda juba suve alguses teha, aga polnud aega,” põhjendab Mallukas soovi aed sügise hakul õide lüüa.

Ilmavana on otsustanud aga taevakraanid lahti keerata ning vihma sajab nagu oavarrest. “Nagu maailma lõpp oleks käes,” hindab Mallukas olukorda.

“Minuga on kahjuks sihuke problem, et mind ei koti üldse mingisugused lilled. Ma ei saa neid süüa ega hapukurgipurki pista. Ainult vaata ja kasta ja muretse nende pärast,” ei näita Kardo eriti suurt vaimustust Malluka plaani osas. Küll aga on Kardol plaanis sisse teha suurem kogus soolakurke.

Malluka suvine seiklus on jõudnud lõpusirgele, kuid peagi saab nende pere lõbusatele tegemistele kaasa elada uues saatesarjas “Malluka sügis”.

“Malluka suvi” viimane ja eriti lustakas episood on Kanal 2s täna kell 21.30.

Jaga artiklit

26 kommentaari

  /   14:29, 14. sept 2018
Mitte iial ei hakkaks oma pereelu ilma ees laiali laotama. Selleks, et raha teenida, tuleb tööle minna.
T
tohutu  /   08:51, 28. aug 2018
tohutu prosta pesakond!Ei vaata seda nõmedat saadat!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis