Owe Petersell (Tiina Kõrtsini)

20 aastat raadio Elmaris töötanud ning sügisest "Terevisiooni" saatejuhina alustav Owe Petersell tunnistab LP-s, et kui saaks, teeks ta enda elus kõik teistmoodi.

"Mitte seepärast, et olen teinud kõike halvasti või valesti, vaid seetõttu, et tean, kuhu tehtud otsused viivad. Kui saaksin uue võimaluse, teeksin raudselt kõik teistmoodi ja vaataksin, mis siis juhtub," märgib Petersell.

Ajakirjanik uuris, kas Petersell planeeriks pere loomist, kui see võimalik oleks. Seepeale vastas mees, et ilmselt poleks ta pere loomist planeerinud, pealegi ei tea, mida elu veel kaasa võib tuua.

Refereeritud artikli täistekst LP-s.

Jaga artiklit

13 kommentaari

R
Rahune, poiss!  /   22:16, 26. aug 2018
Kui teha "kõik teisiti", on tulemus ettearvamatu. Üks väike muudatus vallandab sündmuste jada mis erineb olemasolevast põhjalikult. Rääkimata "kõigest" Tulemus saab olla ka väga kole. Oled teinud, mis sa oled teinud ja see on tehtud. Parim variant on juhtunut võtta paratamatusena ja igast antud hetkest oma eluga edasi minna, toetudes eelnevale.
O
Oi  /   15:59, 26. aug 2018
Ikkagi on meie saatejuhid enamuses teatud vähemuse esindajad. Ka NSVL ajal olid teletöötajad moraalselt ja ideoloogiliselt kindlad ning parteile lojaalsed isikud. Mina sooviksin küll, et teleekraanilt vaataks vastu igati terve ja rahva järjepidevust edasiviiv inimene.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis