4 kommentaari

K
Kaks asja mis on viimane osa  /   19:30, 24. aug 2018
Film lõppeb sellega et nad kaluleerivad matemaatilisel teel loterii peavõidu ja igaüks läheb oma teed. Või siis sureb vähki!
.
....  /   09:32, 24. aug 2018
tegelikult on kahju sellestki, et selle sarja subtiitreid tõlgivad inimesed, kel endal haridustee pinnapealne. Nii meenub osa, kus Sheldon meenutas aega, mil ta oli Saksamaal ülikoolis külalisprofessoriks, kuid tiitritest sai lugeda, et ta käis seal professoril külas...
<
<  /   12:54, 23. aug 2018
Ainus sari, kus Tõelisest Teadusest räägitakse.
J
jah  /   20:24, 23. aug 2018
ja kahju, et selle uudisnupu tegija jättis algsest artiklist tähelepanuta selle lõigu: In addition to centering many of its episodes in the worlds of science and technology, The Big Bang Theory enjoys a healthy appreciation and support from the scientific community at large, including having a bee species (Euglossa bazinga), a jellyfish species (Bazinga Rieki) and a monkey at the Columbus Zoo (Dr. Sheldon Cooper) named in the show’s honor. In 2015, the first-ever UCLA scholarship created by and named for a television series, The Big Bang Theory Scholarship support undergraduate students in need of financial aid who are pursuing their higher education Endowment, was established to in the fields of Science, Technology, Engineering and Mathematics (STEM).

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis