Kõik TV uudised

SUUR ÜLEVAADE: TV3 toob ekraanile uue põneva tõsielusaate (1)

Televeeb, 22. august 2018, 14:01
Marek LindmaaFoto: TV3
TV3 sügishooaeg tõotab tulla meeleolukas ja lõbus, sest tagasi on vanad lemmikud ning ka uued üllatajad. Näiteks võib teleekraanil näha Karl-Erik Taukarit ning tõsielusari, milles suhted pannakse proovile mägedes. 

Meelelahtussaated: ekraanile naasevad nii vanad kui ka uued huumorikad saated.

Tänavu sügisel alustab Karl-Erik Taukar uut lõbusat interaktiivset telemängu "Tunnen sind läbi ja lõhki"! Taukari juhtid saade on uus Eesti omaformaadil põhinev lõbus koguperesaade, mis toob päevavalgele toredad ja paljastavad faktid Eesti suurimate ja armastatud staaride ja nende elukaaslaste kohta ning avab nende suhet uues valguses.

Karl-Erik TaukarFoto: TV3

Tagasi tuleb "Su nägu kõlab tuttavalt". 7. hooajal on saates üheskoos saate eelmistel hooaegadel säravaimate, vaimukaimate ja meeldejäävaimate etteastetega üles astunud 8 armastatud lauljat-näitlejat, mis tähendab seda, et näosaate lavale astub läbi aegade kõige vingem koosseis

Algab uus maagiline lahing "Eesti selgeltnägijate tuleproovis" Eesti parima selgeltnägija leidmiseks. 

Samal teemal

Populaarne huumoripärl "Võimalik vaid Venemaal" Erkki Sarapuu juhtimisel jätkab eriti lõbusa uue hooajaga, kus vaatajaid ootavad veel humoorikamad ja uskumatumad tõsieluvideod venelaste erinevatest ettevõtmistest!

Seriaalid: "Padjaklubi" ja "Papad mammad" tulevad taas, "Kättemaksukontor" toob tagasi ekraanile vanad tegijad.

Padjaklubil“ on sünnipäev – ekraanile jõuab juba 10. juubelihooaeg! Tüdrukute minevik on täis tõuse ja mõõnasid, kuid üks asi on alati kindel – pöörastest olukordadest siin puudust ei tule! Elu maal on tüdrukud täielikult ummikusse ajanud ja ainus pääsetee tagasi normaalsusesse on linna kolida!

Sel sügisel jõuab eetrisse "Kättemaksukontori" 20. juubelihooaeg ja sel puhul naasevad ekraanile sarja ajaloo kõige meeldejäävaimad tegelased – Kättemaksukontori asutaja Frida Arrak, detektiiv Häidi Õigepaulus ja paljud teised legendaarsed tegelased.

"Kättemaksukontor"Foto: TV3

Uut hooaega alustab ka "Papad mammad", mis taas täis huumorit

 Ajakirjandus: Katrin Lust jätkab paljastustega

Ajakirjanduslikest saadetes naaseb "Kuuuurija", kus Katrin Lust toob ekraanile kõmulised lood ning kõige paremini avalikkuse eest varjatud saladused. Värskel sügishooajal jõuavad vaatajate ette lood paljastatud kutsikavabrikust, lahti harutatakse mastaapseid pettuselugusid ja isegi ühest pantvangidraamast.

Katrin LustFoto: TV3

Marek Lindmaa jätkab oma "Sotid selgeks" saates inimeste probleemide lahendamist. Naaseb ka  "Suletud uste taga" mis jätkab uhiuute tõsielul põhinevate lugudega.

Marek LindmaaFoto: TV3

Tõsielu: esmakordselt jõuab paariteraapia Eesti teleekraanidele!

Sel hooajal alustab uus katsumusterohke ja emotsionaalne tõsielusaade "Kuni mägi meid lahutab". Igas suhtes jõuab ükskord kohale aeg, kus teineteisele ei ole enam justkui midagi öelda ja kõik ilus on asendunud rutiiniga. Nüüd panevad kolm paari oma purunemas suhte viimast korda proovile Kilimanjaro mäe katsumusterohkel vallutusel. Kas maailma ilusaim päikesetõus Aafrika katusel paneb paarid teineteist uues valguses nägema või ajab raske teekond nad lõplikult tülli?

"Kuni mägi meid lahutab“Foto: TV3

Algab uus maagiline lahing "Eesti selgeltnägijate tuleproovis" Eesti parima selgeltnägija leidmiseks. 

Sel sügisel saavad Eesti filmifännid rõõmustada, sest TV3 toob ekraanile mitmed hittfilmid. Esimest korda näevad teleeetrit Eesti ühe armastatuima kinohiti mustast huumorist pakatav järg "Klassikokkutulek 2", debüütmängufilm "Keti lõpp", kauaoodatud mängufilm "Rohelised kõutsid", Eesti-Soome-Rootsi ühistööna valminud suurfilm "Igitee", müstiline põnevusdraama "Tuliliilia" ning linateos "Portugal".  Lisaks saab nautida ka vanu lemmikuid nagu "Sangarid", "Luuraja ja luuletaja", "Minu näoga onu", "November", "Õnn tuleb magades" ning "Must alpinist".

Välissarjad: uued üllatavad hooajad

Uute hooaegadega üllatavad ka populaarsed välismaa sarjad "Minu köök on parim", "Juurdlust viivad läbi sensitiivid", "Sherlock New Yorgis", "Hawai 5-0" ning samuti on ekraanil vanad lemmikud "Kurjuse kannul: juhtumid võõrsil", "Riukalikud koduabilised" ning "Quantico".2