3
fotot
Karl-Erik Taukar astub sel sügisel taas saatejuhikingadesse. Seekord hakkab ta lahkama tuntud ja armastatud staarpaaride eraelu. (TV3)

Karl-Erik Taukari juhitud „Tunnen sind läbi ja lõhki“ on uus Eesti omaformaadil põhinev lõbus koguperesaade, mis avab tuntud ja armastatud staaride ning nende elukaaslaste suhet uues valguses.

Igas saates osaleb kolm püsisuhtes tuntud inimeste paari, kes võistlevad erinevates lustakates mänguvoorudes, mis lisaks kaasahaaravale mängule avavad paaride omavahelist suhet. Võitjapaar pääseb finaalvooru, milles vaataja saab tuntud inimestest paaride igapäevaelu kohta teada toredaid fakte.

Finaalvooru pääsenud paaril on õigesti vastates võimalik võita raha, mis annetatakse heategevuseks. „Tunnen sind läbi ja lõhki“ on Eesti esimene interaktiivne telesaade, millele valmib oma mobiilirakendus, kus vaataja saab mänge reaalajas kodus kaasa mängida.  

„Karl-Erik Taukar üllatab vaatajaid sel sügisel saatega, mida võib pidada nii mänguks kui ka vestlussaateks. Igal nädalal on tal külas tuntud inimesed koos oma partneriga, kes koos lahendavad lõbusaid ülesandeid ning lisaks saavad vaatajad veel kodus koos nendega kaasagi mängida,“ sõnas produtsent Kaupo Karelson.  

„Tunnen sind läbi ja lõhki“ jõuab TV3 ekraanile juba sügisel!

Jaga artiklit

21 kommentaari

Ä
Äge  /   22:24, 13. aug 2018
Superstaarist klatšimooriks?
B
Beemot  /   20:59, 13. aug 2018
Hulga olulisem uudis: „Bulgakovi majamuuseumi töötaja on röövitud! Mis juhtus kass Peemotiga?" Suhete lahkamiseks võiks saatejuht siiski olla natuke vanem kui 17+. Muidu läheb mölaks kätte ära. Rate kuubis. (Hr saatejuht vist küll liiga noor, et teada, kes või mis Rate oli :)

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis