Kõik TV uudised

Telesari „Litsid“ saab teise hooaja? Mart Sander: stsenaarium on lõpusirgel, näitlejad stardivalmis (22)

Katharina Toomemets, 8. august 2018, 15:00
"Litsid"Foto: Kalev Lilleorg

„Terve kuuma suve, igal vabal hetkel, olen kirjutanud stsenaariume. Vahepeal ei pistnud nädal aega ninagi toast välja – ärkasin ja hakkasin kirjutama, siis magasin vahepeal ja kirjutasin edasi,“ räägib multitalent Mart Sander, kel on juba valmis ülipopulaarse telesarja „Litsid“ teise hooaja stsenaarium.

„Näitlejannad ja näitlejad, õmblejad ja kübarameistrid, jumestajad ja juuksurid on kõik nii-öelda stardipakul, oodavad, millal see pauk ükskord ometi kõlab… Ent selle lõpliku stardi saab anda ainult TV3,“ ütleb Mart, et oodatakse vaid TV3 otsust. Praeguse seisuga on plaanis teist hooaega filmima hakata suve lõpul, jätkata sügisel ja talve hakul, et sarja jätk taas veeburaris ekraanile jõuaks.

Mart ütleb, et seriaali teine hooaeg on kindlasti seotud TV3-ga. „Ehkki pärast edu Kroonika meelelahutusauhindade jagamisel sain ma nii-öelda sõbralikke lähenemiskatseid ka mujalt,“ paljastab ta. „Nii palju kui aru saan, oodatakse juurde mõnd lisarahastajat. See sari sünnib ju täielikult erarahastusel – riik ega ükski filmiinstitutsioon ei ole seda sendigagi toetanud,“ tõdeb Sander.

"Litsid" (Kalev Lilleorg)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. juuli 2018, 00:01
Teatripaar Pirjo ja Tanel Jonas: nii ei saa, et kodus me tööst ei räägi
1. juuni 2018, 14:51
AASTA TELESERIAALI NÄITLEJATAR 2018 | Merle Palmiste: „Litside“ materjal puudutas mind
30. aprill 2018, 21:09
VIDEO JA FOTOD | Mart Sander sai maha teise õudusfilmiga: olen juba lapsest peale andunud õudusfilmifänn
16. aprill 2018, 12:46
TV3 VIDEO JA GALERII | Täna on eetris sarja „Litsid“ viimane osa, mis toob ekraanile lõpliku hävingu