Jalmar Vabarna (Martin Ahven)

Vabarnate perekond sattus sotsiaalmeedias mõningase kriitika alla, kui Sandra Vabarna astus lavale vaid neli päeva pärast sünnitust.

Jalmar Vabarna selgitas asja Facebookis: "Kuna huvi meie käekäigu ja otsuste vastu on ootamatult suur (uuritakse nii meilt kui meie lähedastelt) ja see väsitab hetkel palju rohkem, kui ükski kontserdi andmine, siis siit meie poolt väike selgitus ja palve.

Kõik meie valikud ja otsused olid ja on teadlikud, põhjalikult kaalutletud ja beebi ning ema heaolust lähtuvad. Beebi veetis viimati antud kontsertide ajal emast eemal maksimaalselt kaks tundi ja sellel ajal ta magas vaid mõne minuti kaugusel esinemispaigast kindla järelevalve all. Meiega on tõesti kõik väga hästi ja hetkel naudime puhkust.

Palun ärge muretsege meie pärast ja ärge vaevake oma päid küsimustega.

Nautige parem mõnusat suve oma kõige kallimatega. Küll me omale sobival ajal ka oma kogemusi avalikkusega jagame. Andke meile ja meie lähedastele aega nautida uut ja imelist olukorda!"

Jaga artiklit

34 kommentaari

K
Kuulge,  /   23:11, 10. sept 2018
See on ikka igaühe enda otsustada ja eks inimene vaatab enda ja lapse pealt kuidas kõige parem on. Kui ta tundis, et peale keisrit suudab laval olla ja muusikat teha, jeerum, tuld noh. Kui ei suutnuks, küllap poleks läinud. See, et laps kohe maailmaga tutvust teeb, mis sel veel häda peaks olema. Mina sõitsin enda 5 päevasega haiglast otse fotograafi juurde, siis nime panema ja järgmisel päeval passi tegema. 5-nädalasega lendasin teisele poole maakera, no ja siis. Laps on nagu laps ikka, lihtsalt tunduvalt vähem põllesabas kinni, harjunud uute olukordade ja inimestega, pole eales võõrastanud ega uusi olukordi kartnud. Samas on ta saanud pidevalt olla minu küljes, sest olen kõik oma reisid teinud koos lapsega.See, et laps maailma sünnib ei pea tähendama, et elu mingiks hetkel justkui ootele jääb.
E
ettepanek  /   11:23, 2. aug 2018
Kontserdipaigad sünnitusmajade lähedusse, siis saavad osad emad pärast sünnitust kohe lavale ja teised lava ette pidutsema. See paar tundi ei tee ju kellelgi paha. Tublid olete.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis