7
fotot
Sweet Spot festival, Trad.Attack! (Stanislav Moshkov)

Eile jagas värske lapsevanem Jalmar Vabarna sotsiaalmeedias rõõmu-uudist: tema ja Sandra esiklaps nägi ilmavalgust mõned päevad tagasi. Võiks eeldada, et värske ema on nii vaimselt kui füüsiliselt liiga nõrk, et festivalil üles astuda, kuid ei! Tugev Eesti naine esines Sweet Spot festivalil suurele rahvahulgale nagu midagi polekski juhtunud.

Teatavasti ongi suvi muusikute jaoks kõige kiirem aeg, kuid värske ema ei saa puhkust nii pea!

Homme jätkab Trad. Attack oma “Shimmer Gold” tuuriga. Esimesena astutakse üles Viljandi folgi festivalil, seejärel tuuritatakse bändiga terve septemberi vältel mööda Suurbritannia muusikafestivale ja lavasid. Oktoobris suundutakse juba tuuriga Jaapanisse ning lõpp-punkt pannakse novembris põhjanaabrite Soomlaste juures.

Bändi ajakava on väga tihe - mis saab vastsündinud beebist? Võib ainult oletada, et ta saab juba praegu muusikuelust aimu ning koos oma vanematega ringi tuuritada.

Trad.Attacki! esinemiste ajakavaga tutvu lähemalt siit!

 

Jaga artiklit

64 kommentaari

E
einohhh  /   19:34, 30. juuli 2018
Kumb tähtsam on,kas laps või kontsert.Minu teada laps tahab süüa ja magada alguses väga tihti.Ema ise ka nõrk alles.Milleks mängida kangelast.Tänapäeva noored on imelikud.Kui tahad karjääri teha,siis poleks lapsi vaja tuua veel.
M
mmm  /   13:30, 30. juuli 2018
Seda nimetatakse edevuseks ja seda põevad ennekõike poliitikud , kes püüavad iga hinnaga pildil olla. Kas ka sina, perek. Vabarna?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis