Signe Lahtein (Robin Roots)

"Kodutunne" jagab Facebookis fotot Signe Lahteini hauast. "Tema lõplik puhkepaik asub Tallinna lähedal Jüri kalmistul," on pildi all kirjas.

"Just Jüris veetis ta viimased ja väga õnnelikud eluaastad koos oma perega!" 

"Kodutunde" saatejuht Signe Lahtein sattus 22. märtsil autoavariisse, kui tema juhitud sõiduauto põrkas kokku veokiga. Veokijuht ütles, et sõiduauto sõitis oma vööndis, kuni ühel hetkel kaotas juhitavuse ning paiskus vastassuunavööndisse. Lahtein viibis Tartu Ülikooli kliinikumis koomas, millest ta välja ei tulnudki.

Jaga artiklit

19 kommentaari

M
Ma jätaksin meie seast lahkunud inimeste hinged rahule! Ja elaksime edasi sealt,kus kellelgi kõik tegemata tööd pooleli jäid!  /   19:56, 13. juuli 2018
Üks asi on siiski kindel,et Signe Lahtein on saanud endale kindlama koha.Kus ta saab oma rahu ja vaikuse.On räägitud,et meie seast lahkunud inimesest ei tohi ebameeldivaid asju rääkida.See ei pidavat head tähendama.Pigem tuleb teda mäletada sellisena,nagu ta oli.Neid inimesi on väga palju,keda mälestatakse aastast-aastasse.Eks muidugi on kurb,kui keegi on läinud teispoolsusesse.Aga elu ju läheb edasi,kuid siiski minevik ei tule elu seeski tagasi.Lihtsalt asi on selles,et me peame tugevad olema."Kui keegi arvab,et ta on siinses elu üksinda,siis toetame kõiki üheskoos,nii on jumala okey".Kõik edeneb veel paremini,kui üksinda olles.Soovin kõikidele ainult head!
V
viinakurat  /   22:56, 12. juuli 2018
Oli ta siis jokkis või ei. Lubati avalikustada kuid sinnapaika kõik jäigi.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis