Kõik TV uudised

Lisatud TTV juhatuse liikme kommentaar saate teemavalikule!

Janika Veski Hannes Võrno saates: MMS on sama ohutu kui merevesi! (135)

René Piik, 11. juuli 2018, 13:48
Traditsioonilisele meditsiinilie selja pööranud Janika Veski usub, et MMS ravib terveks kõik inimese haigused Tallinna TV
Hannes Võrno saates "33 minutit" räägib alternatiivravi usku Janika Veski, et MMS ravis terveks nii tema 8-kuuse poja kui ka vähihaige isa. Laiemast avalikkusest hoiab imeravimit eemal Veski sõnul ravimitööstus.

"Mind on süüdistatud katsetes mürgitada lapsi," alustab Janika Veski saadet end ohvrina esitledes. Tõsiasi, et liigses koguses põhjustab MMS iiveldust, oksendamist, kõhulahtisust, organismi dehüdreeritust ja palju muud, ei paista naist kõigutavat. "Süüdistatakse, et ma olen teinud midagi vastuolus inimlikkusega. Mulle heidetakse ette erakordseid, kirjeldamatuid patte," jätkab soolapuhuja.

Samal teemal

Janika laps jäi kaheksakuuselt eluohtlikult haigeks - tal täitusid kopsud limaga, mis tekitas hingamisraskusi. Viis kuud järjest kestnud ravikuur naise sõnul tulemusi ei andnud. Veski arvates õpetatakse arstidele koolides valesid, sest muidu oleks nemadki MMS-i ravivõimalusena pakkunud. "Osa asju, mida nad meditsiinikoolis õpivad, on jama."

Janika Veski pöördus alternatiivmeditsiini poole alles siis, kui arstid enam lahendusi pakkuda ei osanud. Tema lapsel läksid haiguse ägenemised aina sagedasemaks ning seda rohkem pidi teda hingamisteede puhastamiseks kunstlikusse koomasse panema. Siis saabus aga lunastus. "Ma lihtsalt otsustasin, et ma ei lase oma lapsel ära surra. Netis surfates sattusin sellise asja peale, nagu MMS. Veel ma ei teadnud, mis see on, aga lugesin, et see on ravinud kedagi vähist terveks, kedagi diabeedist terveks, kedagi astmast," avab Veski oma mõtete tagamaid.

"Neljandal päeval pärast MMS-i andmist lõppes mu lapsel kopsudes korisemine ära," räägib Veski. "Tormasin siis kiiresti arsti juurde, kartsin, et lima on tihkeks muutunud ja on uut operatsiooni vaja. Kui arst tegi uuringud ära, ütles ta, et minu laps on täiesti terve, kops on täiesti puhas. Seal pole enam midagi. Ta lihtsalt ei suutnud uskuda, et selline asi on juhtunud nelja päevaga, kui meditsiin ei andnud tulemust viie kuuga."

"Kui mina selle teemaga alguses tutvuma hakkasin, uskusin, et tegu on lihtsalt kloorijoojate seltskonnaga," palub Võrno külalisel ümber lükata MMS-i tarvitajatega seotud eelarvamusi. "See on hästi labane ja hästi vale," vaidleb Veski mehele kohe vastu. "[MMS-il] pole klooriga midagi pistmist. Siis võiks öelda, et tegelikult, kui MMS segatakse kokku kloritist ja lauasool on naatriumkloriid, siis lauasool on kloor," muigab Veski enda nalja üle. "Sama loll väide, eks, mhm."

Klorit ei sarnane aga keemilises mõttes üldse kloriidioonile, mis lauasoolas peitub. Esimene sisaldab lisaks kloorile ka hapnikku, teine mitte. Samuti, kui naatriumkloriidi ehk lauasoolaga maitsestame oma toitu, siis naatriumkloritiga valgendame riideid. Seda söögitorust alla kulistada oleks eluohtlik.

"Kogu ookean tegelikult, veest järgmisel kohal on, mis sa pakud, mis aine seal on? Kloor, mhm. Aga ta on ühendina. Veres on jälle kloor esimesel kohal."

Viimaks süüdistas Janika Veski ravimitööstust, sest nemad piiravat alternatiivmeditsiini kasutamisvõimalusi. Tavameditsiinil on naise sõnul monopol, mida MMS-i ja analoogsete ravimite kasutajad purustada ei suuda.

Tallinna Televisiooni juhatuse liikme Taavi Puki sõnul ei ole kanal MMS-i kasutamist toetama hakanud, samuti ei tee seda Tallinna linn. "Kui üks või teine telekanal näitab oma ekraanil näiteks intervjuud karusloomakasvatuse omanikuga, ei tähenda see ju mingil viisil, et telekanali seisukoht on see, et karusloomade kasvatamine on tore ja loomasõbralik tegevus," toob Pukk näite.

Mis puudutab kõnealust intervjuud, siis saate teemad ja külalised on Puki sõnul saatejuhi otsustada ning valida. "Arvestades kui suurt kõlapinda on MMS-i teema juba varem meedias tekitanud (ning teeb seda jätkuvalt), siis saan saatejuhi seesugusest valikust aru. Kui soovite minu isiklikku seisukohta, siis leian, et edaspidi peaks sõna andma ka neile inimestele, kes MMS-i küsimuses on risti vastupidisel seisukohal," ütles Pukk ning soovitab suhtuda kaine mõistusega ja kaalutletult kõigesse, millega lubatakse tõelist imet nüüd ja kohe.

135 KOMMENTAARI

k
kodanik 7. august 2018, 08:06
Tekiilat juuakse ka soola ja sidruniga ja keegi pole ära surnud!? Sool on tõhus ravivahend ja sisaldab 80 kasulikku mineraali. Vanast ajast on teada, ...
(loe edasi)
o
Oh...... 20. juuli 2018, 15:04
Ja-jahile 13.54 ütleks, et riigi poolt ei saa sa nagunii sentigi ravikuludeks, kõik on maksudest laekunud raha, mida kasutatakse ikka rohkem ja rohkem pseudovajaduste rahastamiseks, nagu näiteks nime muutmine. Ei võeta sinult midagi ära, kui keegi mingil muul moel terveneb.
Loe kõiki (135)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee