Harvey Weinstein (Reuters/Scanpix)

Harvey Weinstein, keda on süüdistatud mitmetes erinevates seksuaalkuritegudes, sai kaela veel kolm süüdistust väidetava seksuaalse väärkohtlemise eest 2006. aastal.

TMZ allikate sõnul juhtus see 2006. aasta 10. juulil, kui Weinstein ühele naisterahvale oraalseksi tegemist peale surus.  

Weinsteini advokaat Ben Brafman avalikustas avalduse, milles seisab, et Weinstein on jätkuvalt seisukohal, et need süüdistused on valed ning ta ootab endiselt, et ta süüdistustest vabastataks. Weinstein ei võta omaks ka uusi süüdistusi. 

Esmaspäeval avaldas kohus, et nad on Weinsteini süüdi mõistnud kolmes kuriteos: mehel on süüdistus esimese astme kriminaalses kuriteos ja kaks süüdistust seksuaalses kallaletungis.

Weinstein võib vangi minna kümneks aastaks. Maksimumkaristus tema sooritatud kuritegude eest on eluaegne vanglakaristus. 

Jaga artiklit

11 kommentaari

K
kalev  /   10:01, 4. juuli 2018
ma kardan, et see katk j6uab ka varsti euroopasse. see samasugune katk nagu homoseksuaalsus. Mis see ahistamsskandaal muud on. Naised tahavad v6imu yle v6tta meestelt ja lollid mehed ei saa sellest aru. Mehed on lihtsalt pehmodeks muutunud, nad polegi enam mehed, vaid poolnaised jne. See tendents ei näita, et naisi oleks ahistatud vaid, et li****id tahavd raha, võimu ja kuulsust.
T
tore pilt :-)  /   18:47, 3. juuli 2018
väga ilus mees

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis