Raimo Kägu (Robin Roots)

Itaaliasse Piemontesesse on ettevõtja Raimo Kägu koos äripartneriga rajanud kauni hotelli. Aeg-ajalt väisab teda seal ka ekspoliitik ja ekselukaaslane Kristiina Ojuland, kel on praegu käes ambitsioonikas ettevõtmine enda bikiinifitnessi vormi viimisel.

Raimo Kägu on Põhja-Itaalias Piemonte päikese all elanud pea kaks aastat. Lennukas plaan avada sinna hotell, tuli Raimo sõnul olude sunnil. "Mul käisid sõbrad ja sõbratarid ning lihtsalt head tuttavad külas. Sain aru, et ma pole enam 25-aastane, ei jõua kõigi puhkajatega kaasa puhata, sest vahetevahel olin ma ennast juba üle puhanud. Siis sai mõelda, et võibolla võtaks puhkajatele ühe maja. Seda maja olemegi nüüd partneriga teinud."

Äripartner Tony-Reinhold Raadikuga kohtus Kägu saatuse tahtel olles järjekordsel lennureisil teel Itaaliasse, kuhu Tony oli pärast keskkooli lõpetamist  ühe otsa piletiga lendamas. Seda selleks, et seal muusikat õppida. Läks aga teisiti. Kuna noormehel ei antud lennukis ühte ega teist kohta, siis sattus Tony juhuse tahtel Raimo Kägu kõrvale. "Sealt sündiski äripartner," rääkis Raadik saates "Seitsmesed". 

Tony iseloomustab kohalikke ülilahkete ja sõbralikena. "Kuna kõik on +80, +90 aastased, siis neile meeldib väga õpetada nooremaid inimesi. Koostöö sujub väga hästi. Kui koos kuskil käime, siis mina tõlgin," rääkis Raadik saates.

Mehed on peaaegu täielikult jõudnud ära renoveerida eelmise sajandi alguses ehitatud hoone. Suuremahulised tööd on tehtud ning tänaseks päevaks on villa valmis vastu võtma külalisi. 

Saate salvestamise ajal oli Raimo Kägul Itaalias külas ka ekspoliitik Kristiina Ojuland, kes on endale ette võtnud suured plaanid treenida end vormi bikiinifitnessiks.

Vaata videost, millised hunnitud vaated avanevad Raimo ja tema äripartneri hotellist.

 

Jaga artiklit

36 kommentaari

N
no näete  /   23:01, 4. juuli 2018
Eesti inimene saab vähemalt välismaal köhu täis teatud eas :) . Eestis peab külmetama ja nälgima oma 11 töö ning asjaga. Kibe töde aga.
K
kommentaarilugeja  /   17:31, 3. juuli 2018
Miks on kommenteerum alatasa täis ainult negatiivsust,allasurutud vimma ja pahatahtlikkust teiste inimeste vastu? MIKs? On's psühholoogidel õigus, et kommijad on elu hädavaresed või teismelised kiibitsejad, kes iseendaga midagi peale ei oska hakata, siis "oskavad" seda teistega, kellest vähegi artiklis jutt! Põhilised sülgamissümfoonia orkestrandid on alles tulemas, päev alles noor...

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis