USA animasari Simpsonid on kurikuulus seetõttu, et sageli on nende episoodides näidatud stseenid tõeks saanud – kuulsaim neist on vast see episood, milles näidatakse, et USA presidendiks on Donald Trump ning teatavasti nii 2017. aastal ka läks. Seekord on multikasõbrad üles kaevanud episoodi 1997. aastast ning nad arvavad, et seriaal ennustas ette selleaastase jalgpalli MM-i finalistid.

21 aasta taguses episoodis mängivad Portugal ja Mehhiko jalgpalli ning inimesed usuvad, et sarja peategelane Homer Simpson teadis juba toona, kes 2018. aasta MM-il vastamisi lähevad.

Kas see võib päriselt ka nii minna?

Kui jalgpalli MM-i tabeleid praegu vaadata, saab näha, et Portugal on enda alagrupis teisel kohal ning nemad on alagrupist edasi liikumas.

Mehhiko mängib oma viimase alagrupimängu täna, kuid varasemalt on võistkonnal hästi läinud ning nad võivad esimest korda ajaloos võita kolm järjestikust MM-i mängu.

Siiski, pole Mehhikol varasemalt jalgpalli MM-il hästi läinud, nad pole veerandfinaali, rääkimata finaalistki, jõudnud alates 1986. aastast.

Jaga artiklit

1 kommentaar

T
Taavs  /   13:22, 28. juuni 2018
Noup. Vaadates turniiri tabelit siis nad saavad heal juhul kokku alles poolfinaalis. Nii et see finaal on võimatu.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis