Deisi Helemäe-Sarv ja Hannes Sarv (Erakogu)

Mõni aeg tagasi teatas “Radari” eestvedaja ning saatejuht Marii Karell, et lahkub saatest. Samal päeval tuli uudis, et ka Karelli abikaasa Siim Männik, kes oli “Radari” tegevprodutsent, paneb ameti maha. Nüüd lahkuvad tiimist veel kaks liiget - ajakirjanikud Hannes Sarv ning Deisi Helemäe-Sarv.

Deisi Helemäe-Sarv jääb oma kommentaaris napisõnaliseks, kuid kinnitab, et otsus sündis osapoolte kokkuleppel. “Tööleping lõppes rahumeelselt ja minu initsiatiivil,” lisab ta. “Otsus ei tulnud peale edukat hooaega kindlasti kergelt, kuid usaldan oma sisetunnet, et tegin õigesti,” on Helemäe-Sarv ootusärev, mida tulevik toob.

Hannes Sarv räägib Kroonikale, et otsus sündis väga viisakalt ning tunnistas, et ta ei tea, mis "Radari" plaanid uueks hooajaks on.

Ka Marii Karell ei rutanud juuni algul avaldama põhjuseid, miks lahkub Kanal 2 populaarsest saatest "Radar". "Mina lahkun poolte kokkuleppel," rääkis ta toona. "Radar jätkab sügisest kellegi teise juhtimisel. Kelle juhtimisel seda ma ei tea," kinnitas Karell, et saade on sügisest taas teleekraanil.

Jaga artiklit

21 kommentaari

  /   05:06, 26. juuni 2018
radar oli mõttetu @jup£su. peale miituusaadet lõpetasin üldse vaatamise.
D
das  /   22:48, 25. juuni 2018
Ma olen tihti mõelnud, et arvestades seda karja ajakirjanike produtseerivad nad suht keskpärast kraami. Lusti Kuuuurija paneb sellele kambale pika puuga ära. Äriliselt pole vist raske arvata, kumb saade kanalile rohkem sisse toob, kas hoida 5 + taustajõud või 1 + taustajõud töös. Minu teada on Lustil ainult 1 või kaks inimest abiks, Radaril tundub neid seal hulgim olevat.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis