Saated

„Eesti mängu“ uus assistent Britt Kõrsmaa: liigset tähelepanu ma ei karda, sest inimesed mind tänaval ära tundma ei hakka (12)

Keit Paju, 12. juuni 2018, 12:52
"Eesti mängu" uus assistent Britt Kõrsmaa saate võtetel Kairit Leibold/ ERR
Suvise ülipopulaarse telemängu „Eesti mäng“ kaheksas hooaeg jõuab juulist televaatajateni, kuid seekord on mäng teistsugune. Vaatajatele tuttav, saatejuht Gaute Kivistiku assistent Jaana Heeringson on kohe-kohe emaks saamas ning teda asendab nüüd tantsija ja koreograaf Britt Kõrsmaa. „Liigset tähelepanu ei karda, sest produtsendid ütlesid, et mul on saates nii spetsiifiline meik, soeng ja kostüüm, et tõenäoliselt inimesed ei hakka mind tänaval ära tundma,“ naerab ta.

Kõrsmaa sattus Heeringsoni asendajaks tänu sellele, et on „Eesti mängu“ produtsentide Maarek Toompere ja Tarmo Kiviväliga varasemalt koostööd teinud. „Saates "Suur komöödiaõhtu" olen viimased kaks hooaega kaasa löönud koreograafina. Nii et produtsendid ise teadsid mind ja pakkusid mulle,“ ütleb neiu. „See pakkumine tundus eelneva esinemiskogemuse taustal uue põneva väljakutsena. Teletöö on valdkond, mille vastu olen ka varasemalt huvi tundnud,“ lisab ta.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

12 KOMMENTAARI

p
puuks 12. juuni 2018, 17:06
saadet tehaks saate pärast.korduvad vastajad ningegaküsimusedki eriti huvitavad ole
k
kl 12. juuni 2018, 16:43
vast suudab natuke siiram olla, eelmine paistis kuidagi kõrk ja upsakas
Loe kõiki (12)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee