"Star Wars: Jõud tärkab" (Kuvatõmmis TV3 videost)

Täna õhtul võivad kõik Star Warsi fännid end telekate ette sättida, sest ekraanile jõuab filmisarja osa, mis esilinastus kinodes aastal 2015. Filmi lavastaja, kaasprodutsent ja kaasstsenarist on J. J. Abrams. Tegemist on "Star Warsi" saaga seitsmenda filmiga, mis leiab aset 30 aastat pärast sündmusi, mis toimusid kuuendas filmis.

Legendaarne Luke Skywalker on jäljetult kadunud ja nii vastupanuliikumine kui ka Esimene Ordu otsivad teda. Andekas piloot Poe Dameron saab kätte osalise kaardi Luke'i asukohaga ning peidab selle BB-8-nimelise droidi sisse. Droid satub juhuslikult vaese Rey ja endise rünnakrühmlase Finni kätte. Üheskoos galaktika kuulsaima smuugeldaja Han Sologa asutakse raskele teekonnale, et leida üles Luke Skywalker ja lõpetada Esimese Ordu hirmuvalitsus.

 

"Star Wars: Jõud tärkab" esilinastus on täna kell 22.30 TV3s.

Jaga artiklit

2 kommentaari

E
Eks ta ole  /   16:08, 11. juuni 2018
Filmi pikkus on 2 tundi ja 15 minutit. Tv 3 kava järgi 2 tundi ja 45 minutit. Seega pool tundi reklaame. Kuna lõputiitrid lõikab kanal alati ära annab see 7-10 minutit reklaami juurde.
N
no TV3s filmi vaadata  /   15:39, 11. juuni 2018
on iseenda vägistamine. 10 min.filmi ja 15 min.reklaami. Ja kes seda kinodes kolm aastat tagasi jooksnud filmi ikka nii väga tahab vaadata.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis