Marii Karell, Siim Männik (Teet Malsroos)

Ajakirjanik Marii Karell jagas täna, 8. juunil, enda Facebooki kontol ootamatut sõnumit, et lahkub telesaate "Radar" peatoimetaja ametist.

"Täna siis juhtus nii, et "Radaris" ja Eesti Meedias on mu viimane tööpäev,"  kirjutas "Radari" nüüdseks juba endine peatoimetaja Marii Karell.

 

Enda lahkumisest teatab sotsiaalmeedia vahendusel ka Marii Karelli abikaasa ja "Radari" tegevprodutsent Siim Männik.

Põhjuse tagamaid Karell avalikustanud. "Mina lahkun poolte kokkuleppel," kommenteeris ta Õhtulehele. Küsimusele, kas ta võiks osata aimata selle otsuse tagamaid, sõnas Karell, et oskab muidugi. "Aga ma ei taha sellest rääkida," lausus ta Kroonikale.

Kanal 2 saate "Radari" fännid õnneks kurvastama ei pea. ""Radar" jätkab sügisest kellegi teise juhtimisel. Kelle juhtimisel seda ma ei tea," jäi Karell Õhtulehele kommenteerides napisõnaliseks.

Tegevprodutsendi ametilt lahkuv Siim Männik ei soovinud antud teemal pikemalt vestelda.

6. juunist kuulub "Radari" toimetus Eesti Meedia uuriva ajakirjanduse juhi Holger Roonemaa vastutusalasse.

Jaga artiklit

29 kommentaari

Õ
õpetaja  /   21:13, 11. juuni 2018
grammatiliselt õige on : lahkutakse ametist (mitte ametilt)
J
Joppen Puhh  /   18:37, 9. juuni 2018
No mis seal salata: eks ta natuke kummaline näeb välja ja käitub ka nagu võõrkeha ekraanil. Mina igatahes tulevikus seda saadet vähem vaatama ei hakka kui praegu – hea õllekõrvane kerge meelelahutus. Palju reklaame: saab põiel käia ja võileibu teha, ka poes õlle järgi – piisavalt pikalt lastakse mingi suuremat jura väiksema vahel. Formaat mulle meeldib: ei pea kaasa mõtlema ja ei pea üldse mõtlema. Põnevust ka kui palju, midagi on kogu aeg õhus: kogu aeg hüüab Karell, et "täna saates", "pärast pausi", "kohe-kohe" jne on esmaskordselt Eesti meedias midagi eriti erilist tulemas.
Nii et, ootame nüüd uut ja ilusat neidist õllekõrvale silmarõõmu pakkuma!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis