3
fotot
"Suvereporter" (SANDER ILVEST)

Täna õhtul annab Kanal 2 suvisele telehooajale võimsa avapaugu "Suvereporter". Saadet juhivad erinevad tuntud ja armastatud telenäod. Uue hooaja käivitavad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

Uudistesaate juhtimise rolli astuvad sel hooajal veel ka auhinnatud ajakirjanik Roald Johannson, armastatud näitleja Harry Kõrvits, raadiohääl Rauno Märks ja saatejuhid Robert Rool ning Madis Kimmel.

"Suvereporter" hoiab kätt pulsil kõigel põneval, mis Eestis ja mujal maailmas toimub. Teravate päevakajaliste uudiste kõrval külastab suvine uudistesaade erinevaid suursündmusi ja üllatab põnevate külalistega, s.h võõrustab "Suvereporteri" lilledesse mattunud rõdu ka tänavu erinevaid lahedaid artiste. Muusikat, praktilisi nippe ja uudiseid täiendavad suviselt ahvatlevad retseptinipid, mida katsetavad ja valmistavad erinevad tuntud Eesti inimesed.

Vaatajatel on läbi suve võimalus kaasa lüüa ka erinevatel konkurssidel. Traditsiooniliselt läheb loosi ka "Suvereporteri" torusaun.

Lisaks võistlustele ja reportaažidele on sellelgi aastal saates läbi suve üles astumas värvikad külalised. Samuti saab läbi suve kaasa elada erinevatele seiklustele nii kodumaal kui ka võõrsil.

"Suvereporter" alustab Kanal 2s täna õhtul kell 19.00.

 

Jaga artiklit

3 kommentaari

K
kris  /   08:08, 5. juuni 2018
2 minutit suutsin vaadata- jõekalda kriiskamine juhhuu-jehhuu,taga karglev kinn-kann ! No tänan,EI !
Õ
õhumüüjad  /   17:19, 4. juuni 2018
Toredad poisid muidugi - isegi oma tualetis käimise võiksid kanal 2. ekraanil maha müüa, kõik müügiks. Peaasi, et kaamera kogu aeg raha toodab, tobe naratav nägu taustaks ja ongi majandus korras ja juba kümned aastad üks ja seesama neil.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis