2
fotot
Igor Mang. (Tiina Kõrtsini)

Kui mõni öökull sattus neljapäeva südaöösel vastu reedet unetuna teleri ette, võis ta TV3 eetris näha dokumentaalfilmi möödunud kuul ahistamisskandaali sattunud Igor Mangist. Tund aega kestvat „Igor Mangi maagilist maailma“ näidati tol ööl lausa kaks korda. Esimene kord südaöösel ning teine kord juba 20 minutit enne kella kolme. Kusjuures nüüd, pärast ahistamist eetrisse paisatud dokumentaal oli esimest korda eetris viis aastat tagasi.

Õhtuleht uuris telekanali programmiosakonnalt, miks aastatetagune „Igor Mangi maagiline maailm“ nüüd pärast ahistamissüüdistusi uuesti eetriaega sai ja miks just sellistel kellaaegadel, kui võiks arvata, et inimesed pigem magavad, kui vaatavad televiisorit.

Programmiosakonna vastust vahendanud TV3 PR- ja turundusspetsialist Kadi Poll vastas, et tegu oli juhusega. „TV3 on läinud üle suvekavale ning seetõttu on populaarseimad vanad saated ja sarjad korduses,“ selgitas ta. „Filmi Igor Mangist on viie aasta jooksul näidatud üheksa korda ja vaatajahuvi on alati suur olnud, seega planeeriti see taas kordusena ka TV3 suvekavasse.”

Jaga artiklit

13 kommentaari

.
....  /   11:38, 4. juuni 2018
ei huvita ei see isik ega tema soojaõhupuhumine. Mingit selleteemalist filmikest kah vaatama ei hakka, sest ei vihka enda elu nii palju. Küll aga tulin mainima, et pildina esitatav filmipealkiri on kalligraafiliselt kirjutatud amatöörlikult - sedasi läbivalt suurte tähtedega gooti initsiaale ei kasutata. Mitte keegi, kes kunagi natukenegi kalligraafiakoolitust on saanud, niisugust teksti kokku ei kirjutaks. Isehakanud soolapuhuja teemaga muidugi sobib ka selline kipakas kujundus...
O
Odin  /   23:09, 3. juuni 2018
Kui sügavalt siis kaevati? Kas meetri, 2 meetri või 100 meetri sügavuselt?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis