Kadi Jaanisoo (Daisy Lappard/Ajakirjade Kirjastus)

"Maahommik" saab sügisest uue saatejuhi, "Pealtnägijast" tuttava Kadi Jaanisoo, kes hakkab lapsepuhkusele suunduva saatejuhi Laura Kõrvitsa asemel mööda Eestimaa maakohti ringi sõitma.

Produtsent Kadi Katarina Priske sõnul on uue tiimiga selja taga ka esimene uue saate hooaega arutav koosolek, vahendab Menu. "Hästi palju säravaid ideesid, inimesed läksid põlema, koosolek oli aktiivne ja elav. Meil oli väga tore," sõnab Priske.

Esimestele võtetele suundutakse juba augustis ning saade on eetris septembrist.

Jaga artiklit

4 kommentaari

S
suvaline linna tibi  /   10:42, 8. sept 2018
pannakse Maahommiku saatejuhiks! Mida see ka maaelust teab, esimene saada oli täielik jama. Kui nii edasi läheb, seda saadet enam ei vaata. Saatejuht esines saates nagu turismigrupi giid. Ei tundu oma. Sai linnast maale ja kõnnib saarel suu lahti ringi ja imestab NORMAALSE maaelu üle. Intervjuud piinlik vaadatagi, küsitleb seal omapoisilikult, noh mehed, kuidas elu läheb. Seda ei võta ju mitte keegi tõsiselt. Maaelu naeruvääristamine, sellest tehtud mingi suvaline turismireklaam. Ja no see pidev äraminemise hala ja nutt, no mida sa linnainimene soigud seal? Noored lähevad ära, süüa pole kala pole, mida sa nutad seal, lumehelbeke? Oskad midagi positiivsed maaelust ka näha? Sooviks, et Maahommikut juhivad inimesed, kes teavad, mis on maaelu. Ei soovi seda tallinnisti.
H
Hea valik  /   19:27, 31. mai 2018
Kadi on hea jutu ja laheda olekuga.Prillitoosi saatejuht voiks ka vahetuda.Uus tooks kindlasti midagi uut ja talle omast.Linnal kogu aeg uks sama jutt.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis