Kõik TV uudised

Uus dokumentaalfilm lahkab Vladimir Putini seotust maffiaga (13)

Ohtuleht.ee, 29. mai 2018, 14:52
Dokumentaalfilm "Ristiisa Putin" Kanal2
Täna esilinastub uus ja šokeeriv dokumentaalfilm "Ristiisa Putin", mis räägib Venemaa president Vladimir Putinist ja kahtlusest, et ta on maffia ristiisa. Ülipõnev dokumentaalfilm otsib vastuseid küsimusele, kuidas Putin on kokku ajanud rohkem kui 40 miljardit dollarit.

Sellest räägivad poliitilised vastased ja sahistab ajakirjandus. Ometi võetakse alles nüüd esimest korda põhjalikult luubi alla väited, et Venemaa president Vladimir Putin on tegelikult sama hästi kui maffia ristiisa, kes on ajanud kokku 40 miljardit dollarit. Suu avavad endised äripartnerid, rahapesijad ja paljud teised, kes paljastavad kunagise KGB pisiluuraja šokeeriva ja valgustkartva salaelu.

Kuidas täpselt sai Putini maffia alguse, kuidas see paisus, milline süsteem on loodud selle varjamiseks ja millised tagajärjed ootavad selle hämara võimu vastu astujaid?

"Putin mõtleb iga päev iseenda ja oma sõprade püsimajäämisele. Ta on kõigeks valmis, et veel üks päev vastu pidada", kommenteerib Valdimir Putini võimuiha Franz Sedelmayer, Saksa ettevõtja, kes on 20 aastat ja edukalt Vene riigiga kohut käinud.

Skandaalne dokfilm "Ristiisa Putin" on Kanal 2 ekraanil täna õhtul kell 21.00.

13 KOMMENTAARI

t
Tiit 30. mai 2018, 04:48
Ainukesed asjad milles Putinit veel süüdistatud ei ole on kannibalism ja nekrofiilia.
r
resoluutselt ei 29. mai 2018, 22:11
...absoluutselt välistatud,et sõnatagavarana teadatuntud ,tuntud "maafia" haakuks millegi säärasega. Pigem järjekordne kõmu ,uudishimu jne, mille suhtes me kõik kuidagi poolehoidu tunneme, samasteades, et Riigipäid taolistesse mõttekäikudesse ei kaasata.
Loe kõiki (13)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee