Eesti

VIDEO | Põgenemiskunstnik oleks talendisaates äärepealt lämbunud (7)

Ohtuleht.ee, 29. mai 2018, 12:40
Foto: Pixabay.com
Briti põgenemiskunstnikule Matt Johnsonile oleks osalemine Briti talendisaates äärepealt elu viimaseks trikiks jäänud. Surmapõlglik temp ähvardas luhtuda ja lavale tormasid parameedikud. 

End Harry Houdinistki osavamaks tituleerinud Johnson (43) lasi end ohtliku triki käigus metallist hullusärki ja käeraudadesse köita. Tema pea asetati läbipaistva kasti sisse ning kui Matt oli kopsud õhku täis tõmmanud, valati kast vett täis. 

 Põgenemiskunstniku ülesanne oli end käeraudadest ja hullusärgist vabastada ning kastilukud lahti teha, enne kui õhk otsa saab. 

"On võimalik, et suren," ütles uljaspea enne etteaste algust Daily Maili teatel. Surm oligi Mattil silme ees. Kui kell oli tiksunud minuti ja 45 sekundit, mõistis Johnson, et ta ei pruugi pead enne õhu lõppemist kastist välja saada. Lavale tormasid parameedikud. 

Abilised jäid instruktsioone ootama, kuid Johnson otsustas end siiski omal jõul lahti pusida. Kui kell oli tiksunud 2 minutit ja 21 sekundit, sai eskapoloog kõik lukud lahti ja kasti veest tühjaks. 

"Appi, kui hirmus!" ahhetas žüriiliige Amanda Holden. "Hoidsin kogu aeg hinge kinni, oleksin äärepealt ära minestanud! Põnev oli vaadata - oled väga vapper ja mul on hea meel, et sa ellu jäid."

Samal teemal

13. juuni 2018, 14:10
VAPUSTAV! Uje 13aastane koolitüdruk lõi USA talendisaate žürii pahviks
24. märts 2018, 10:00
UUS SUSAN BOYLE? 81aastane iiri memm lõi talendisaate žürii pahviks
18. mai 2017, 09:36
Käeraudade avamiseks politsei kutsunud paarikese loo valguses: kuidas trikimees Jürgen Veber kasti õlut kaotas
17. juuni 2016, 14:00
SEO MIND KINNI: inimesed vabanevad stressist ja rahunevad sidumismängudega