Kõik TV uudised

Nõrganärvilistele keelatud: TV3 toob ekraanile otsekohese dokumentaalfilmi „Armastus...“ (8)

Ohtuleht.ee, 23. mai 2018, 12:13
Dokumentaalfilm "Armastus" TV3
Kunstnik Sandra Jõgeva film "Armastus…" on valus ja häirivalt otsekohene film 27-aastasest Veronikast, kes on heast perekonnast pärit andekas kunstitudeng.

Ta on neljandat kuud rase ja kolmandat kuud joomatsüklis. Tema armastatu Fred on kriminaal, kel pole elus ühtegi väljavaadet. Kuidas elus hoida armastust kui oled pidevalt alkoholiuimas ja tülide käigus tuleb ette pussitamist ja räiget vägivalda? TV3 ekraanile jõuab erakordselt kurb ja liigutav lugu inimestest, kes on oma eluga täielikus tupikus.

Veronika on kaassõltuvus-suhtes alkoholiprobleemide käes vaevleva Frediga ning noore naise elu on välisele särale ja loomingulisusele vaatamata jõudmas järjest suuremasse puntrasse.

Ta saab süüdistuse Fredi pussitamises, ent mees teeb kõik endast oleneva, et süü enda peale võtta ja Veronika vangiminekust päästa. Mida aeg edasi, seda suuremaks ja ennasthävitavaks muutub ohver-manipulaator-agressori rollimäng. Filmi peategelased on noored ja mitmes mõttes andekad, kuid nende sisemised deemonid ajavad nad sellistesse keerdkäikudesse, mida on valus vaadata. "Armastus…" paneb proovile vaataja võime mõista ja kaasa elada ning pole kindlasti mõeldud nõrganärvilistele.

 

8 KOMMENTAARI

e
24. mai 2018, 17:33
Eesti filmimaastik on nii halb, et häbi hakkab. Väga odav tragöödiline seebikas aga üks osa on kahjuks palju pikem. Kaameratöö on kurb, heli on kurb, lihtsalt kurb.
j
jupu 24. mai 2018, 10:03
Kahjuks oli heli väga halb, Kallastelt oleks rohkem oodanud...
Loe kõiki (8)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee