Kõik TV uudised

LÕBUS VIDEO! Marko Reikop lõi Elina Nechayeva silme all otse-eetris kärbse maha (11)

Ohtuleht.ee, 16. mai 2018, 09:48
Marko ReikopFoto: Robin Roots
Eile õhtul oli "Ringvaates" stuudiokülaliseks tänavune eurolaulja Elina Nechayeva. Saatejuht Marko Reikop tegi intervjuusse ka lõbusa vahepala, kui Elina silme all kärbse maha lõi.

"Mida soovitaksid järgmisel aastal Eestit Eurovisionil esindaval artistil teisiti teha?" esitas Marko Elinale küsimuse. Veel enne, kui lauljatar vastata jõudis märkas Marko, et temast paremale käele on diivanile maandunud suur kärbes, kellele ta kohe oma küsimustemapiga virutas. Elina hakkas seepeale itsitama.

"Ma lõin maha kärbse, näed, sain pihta," ütles Marko. "Inimesed arvavad, et siin on üks kärbes, aga tegelikult on siin kärbeste rünne." Siis korjas Marko putuka põrandalt üles, pani laua peale ja virutas talle korra veel mapiga. "Sellise asjaga sa pole harjunud, meil on siin kärbsed," muigas Marko, viidates euroglamuurile. 

Elina ei suutnud muidugi naeru tagasi hoida. "Ta on nüüd surnud, ma lükkan ta minema," ütles Marko ja lõi kärbse laualt minema. "Palun vabandust, kevadine kärbes eksitas meid," sõnas ta ja esitas Elinale uuesti küsimuse. 

Samal teemal

22. juuni 2018, 12:59
Pandi preemia pälvinud Marko Reikop: korraldan sõpradele peo, kuhu ostan ehtsat šampanjat!
2. juuni 2018, 13:12
Valdo Pandi nimelise ajakirjanduspreemia pälvis tänavu Marko Reikop
29. mai 2018, 08:18
GALERII | Ovatsioonid, lillesülemid ja pisarad: Elina Nechayeva andis kodupubliku ees emotsionaalse soolokontserdi
24. mai 2018, 16:22
GALERII | Elina Nechayeva kohtus fännidega ja vastas nende küsimustele