Kõik TV uudised

MART HELME: naised, kes fertiilse ea ohverdavad, ei saa maailma asjadest aru! (137)

Ohtuleht.ee, 15. mai 2018, 23:02
Martin ja Mart Helme Teet Malsroos
Teisipäevases "Foorumis" avati teadlastega valminud Eesti rahvastikupoliitika põhialuste teemat. Muuseas tulid jutuks taaskord ka Martin Helme (EKRE) kurikuulsad väljaütlemised.

Kui saatekülaline Yoko Alender (RE) tõi lagedale Martin Helme kuulsa väljaütlemise, mis puudutas 27aastaseid naisi kui ühiskondlikult kahjulikku elementi, pidas saatekülaline Mart Helme (EKRE) selle järjekordset meelde tuletamist tavapäraseks poliitpropagandaks.

"Ma pean muidugi Martinit kaitsma. Tõepoolest, kui 27aastane naine ei ole endale aru andnud, et kommunismi ei ole mõtet ehitada, karjääri võib küll teha, kuid selle kõrvalt ei tohi ohverdada oma fertiilset iga laste mitte saamisele, siis saab ta maailma asjadest ja isiklikust tulevikust valesti aru," arvas Helme ja lisas, et inimesed peavad arvestama, et lapsed on pensionisambaks ja selleks võrgustikuks, vanemas eas toetuda.

"Need väljaütlemised kujundavad lihtsalt meelsust, midagi ei ole teha," lisas Alender.

Lisaks Yoko Alendrile ja Mart Helmele olid saatekülalisteks ka Riina Sikkut, Siret Kotka, Tiina Kangro ja Monika Haukanõmm.

137 KOMMENTAARI

e
eesti mehe 16. mai 2018, 14:33
rinnas tuksub moslemimehe syda - naised synnitagu, kasigu ja kasvatagu, aga erinevalt moslemimaailmast, kus on asjad paigas, mees peab oma laste ja na...
(loe edasi)
Loe kõiki (137)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee