Eesti

Kiropraktik Allan Oolo üritas „Kuuuurija“ saadet kohtu kaudu ära keelata (168)

Ohtuleht.ee, 14. mai 2018, 22:36
Allan Gary Oolo  Tiina Kõrtsini
Selle nädala "Kuuuurija" paljastas, et end doktoriks nimetav staarkiropraktik Allan Oolo polegi päriselt arst. Oolo püüdis vastukäiguna kohtu kaudu saadet ära keelata.

Allan Oolo on aidanud lahendada mitmete Eesti kui ka väliskuulsuste tervisemuresid. Eestlaste seas tekkis suurem huvi tema vastu pärast seda, kui Oolo aitas Robbie Williamsit, kes ennast enne Eestis lavale astumist hästi ei tundnud. 

Samal teemal

Oolo võtab patsiente vastu oma Kadriorus asuvas korteris ning on keskendunud eeskätt külmunud õla probleemi lahendamisele. Protseduure aitavad tal läbi viia arstid, kes teevad patsientidele tuimestavaid süste. Ilma kohaliku tuimestuseta külmunud õlaga tegeleda ei saa, kuna protseduur on selleks liialt valus.

Selliste süstide kellegi kodus tegemine pole aga lubatud. Lisaks ei öelda patsiendile, mida täpselt süstitakse. Kohaliku tuimestuse tegemiseks on vaja retseptiravimeid, kuid Oolo puhul pole nende päritolu selge.

"Kuuuurija" saate väitel ei ole Allan Oolo arst, ta on kiropraktik ega ole registreeritud tervishoiutöötajate registris. See tähendab, et selliseid protseduure ta läbi viia ei tohi.

Katrin Lust üritas terve nädala Oologa kontakti saada, et anda talle võimalus enda kaitseks midagi öelda. Paraku ei vastanud mees ei kõnedele ega kirjadele. Viimaks läks "Kuuuurija" saatemeeskond tema kliinikusse kohale, et näha dokumenti, mis tõestaks, et Oolo on tegelikult arst ning saada temaga rääkida. Paraku keeldus Oolo Lustiga suhtlemast ning ühtki dokumenti saatejuht samuti ei näinud. 

Allan Oolo üritas "Kuuuurija" eetrisse minekut kohtu abil takistada.

168 KOMMENTAARI

n
nii naeratavast väliseestlasest 16. mai 2018, 12:18
teistmoodi arvata on lausa patt ise.
Aga kas kiropraktik peab just arst olema?
j
Jah... 15. mai 2018, 19:47
...tubli,Katrin!!!Sellised libaarstid tulebki päevavalgele tirida ja need teised arstid olid nagu kuu pealt kukkunud siia ilma.See mutt ajas ka nii ka...
(loe edasi)
Loe kõiki (168)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee