Kõik TV uudised

VIDEO | Eliis Pärna ja Meelis Meri lõid verivärskele krimisarjale „Lõks“ tunnuslaulu 

Ohtuleht.ee, 25. aprill 2018, 14:26
Eliis PärnaFoto: Stina Kase
Esmaspäeval esitles TV3 verivärsket krimiseriaali „Lõks“. Ühtlasi tuli esitamisele selleaastase „Eesti laulu“ finalist Eliis Pärna ja Meelis Meri loodud laul „Addiction“, mis kõlab sarja tunnusmuusikana. Nüüd on avalikustatud ka muusikavideo, mis filmiti sel kevadel koos sarja võttetiimiga.

Muusikavideo filmimine „Lõksu“ võttetiimiga möödus Eliisi sõnul väga põnevalt. „Tegemist oli suure ettevõtmisega, kogu tiim oli kohal kaks täispikka päeva. Olen väga tänulik produtsent Gaida Talule, kes selle võimalikuks tegi. Režissöör Indrek Simm on täielik perfektsionist ja tal on väga hea koostöö Markus Oravaga – minu meelest on seda ka tulemuses hästi näha. Ükski kaader ei jäänud tegemata!“ lausub Pärna.

Samal teemal

Filmimise tingimused panid nii meeskonna kui ka Eliisi kõvasti proovile. „Lebasin stuudios kivikülmal betoonpõrandal ning laulsin kleidiväel pakase käes. Võttetiimil oli ilmselt isegi keerulisem, sest ma sain pärast iga võtte lõppemist sooja jope või teki sisse pugeda, tiim aga pidi edasi töötama. Kindlasti panid ilmastikutingimused ja tihe võttegraafik ka meigi proovile, aga grimeerija Jennifer Scholz oli väga professionaalne ning kõik sai õnneks õigeaegselt tehtud,“ kommenteerib Eliis.

Laul „Addiction“ ei sündinud otseselt sarja jaoks, vaid oli juba enne „Lõksu“ sündi kirjutatud. „Lugu oli meil juba sahtlis olemas. Ilmselt ootaski just seda õiget hetke ja olukorda. Läks tõesti väga hästi, sest ma olen alati mõelnud, et minu ja Meri muusika sobiks mõne sarja või filmi juurde. Nii et väga õnnelik kokkusattumus!“ rõõmustab lauljanna.

Kuidas saab aga kuulaja seostada laulu krimisarja süžeega? „Ma arvan, et selles loos on salapära, mis sarjaga hästi kokku sobitub. Lisaks muidugi juba sõnum ise – „Addiction" ehk sõltuvus ongi nagu lõks, millest raske välja saada,“ sõnab Pärna.