Ingrid Margus krimiseriaali "Lõks" esitlusel (Tiina Kõrtsini)

„Naljakas lugu on see, et olen noorena kasutanud varjunime Maria. Võib-olla ma ise kutsusin selle rolli kuidagi enda juurde,” räägib näitlejanna Ingrid Margus, kes kehastub uues kodumaises krimiseriaalis „Lõks” Maria Holmi nimeliseks uurijaks. 

Oma värskes seriaalirollis paistab Ingrid välja oma julge ütlemise ja tugeva naisnatuuriga. Kui palju sisseelamist nõudis selline tugev roll? „Ma arvan, et kõikides on naistes tugevust, iseasi kui palju ja mis olukordades me seda välja näitame.”

Näitlejannale oli võtete ajal suureks toeks seriaali teine peaosaline, Draamateateri näitleja Pääru Oja, kes kehastub seriaalis Maria kolleegiks uurija Alexiks. „Pääru toetas mind väga palju. Ta on nii palju suurema kogemusega, et sain temalt suurt toetust ja nõu ning võisin alati tema poole pöörduda," räägib näitlejanna.

Ingridi on Eesti filmitaeva tõusev täht. Näitlejannal on hetkel käsil õpingud teatrikoolis ja niipea ei kavatse ta end jäägitult tele- ja filmikunstile anda. „Teater ja film käivad hetkel veel käsikäes. Ei tahaks neid kaht omavahel kuidagi eristada, aga eks süda rohkem filmi poole kutsub,” lausub ta.

Et rohkem teada saada, millise iseloomuga on uurijate töö ning Maria Holmi rolli paremini sisse elada, vaatas Ingrid eelnevat läbi mitu krimiseriaali. „Enda karakteri puhul mõtlesin eelkõige tema tugevuste ja nõrkuste peale.” Võtete jooksul omandas Ingrid oskusi ka poksisaalis. „Pool aastat enne võtteid algasid poksitreeningud Peter Napoliello ja Mait Valge juhendamisel. See on andnud mulle tohutult jõudu,” räägib Ingrid. „Kindlasti tõi see roll minus esile rohkem jõulisust ja tugevust ja olen väga tänulik, et see minuni tuli.”

Jaga artiklit

15 kommentaari

R
Room  /   15:46, 25. apr 2018
Küsimusi tekitas naispeaosatäitja. Ehk elab sisse ja lõpetab mängimise...
Igas taolises filmis on mõned nõrgad kohad ja küsitavused. Toon näite sellest filmist. Kuigi sarivägistaja ja -tapja DNA oli teada, oli millegipärast vaja uurija elu ohtu seada. Lihtsam oleks olnud iga kahtlusaluse DNAd võrrelda... Igale kahtlusalusele, kes välja ilmus, vatt suhu ja asi selge...
V
vana ja tark  /   12:39, 25. apr 2018
Vaatasin küll, vara öelda kas meeldib, aga tõepoolest kohati ei saanud tekstist midagi aru, eriti P Oja tekstist, Baskin oli väga hea, I.Margus - tüüpiline rabe ja hirm enesekindel tänapäeva naine, see roll ei meeldinud küll..
Siberi Võmm on ikka üks paremaid telelavastusi omas zanris..!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis