Kõik TV uudised

Sotid selgeks! Marek Lindmaa hakkab uues saates inimeste probleeme lahendama 

Televeeb, 11. aprill 2018, 14:48
Marek LindmaaFoto: Promomaterjal
Elus tuleb ette hetki, kus üksinda murest vabaks rabelemine näib võimatuna ja oled avastanud end tupikus, kust väljapääsu pole. Siin tuleb appi uus saade "Sotid selgeks"! Saatejuht Marek Lindmaa aitab murega üksi jäänud inimesed välja lootusetuna tunduvatest olukordadest ja leiab probleemidele lahenduse.

„Esimesed võttenädalad on olnud äärmiselt põnevad! Tõsiseid teemasid ja probleeme on inimestel palju. Tegelikult on see lausa üllatav, mille kõigega näiteks meie naabrid, sõbrad ja tuttavad kokku puutuma peavad. Mõned kuuldud ja uuritud lugudest panevad imestama, kas tõesti tänases Eestis on see üldse võimalik,“ kommenteerib Lindmaa.

Samal teemal

„Üheks selliseks on lugu naisest, kes hambaarstil käimise järgselt sattus intensiivravisse ning langes koomasse! Keegi vastutust naisega juhtunu osas aga võtta ei taha,“ imestab saatejuht.

Lisaks kurvale hambaravi loole toob esimene saade vaatajani ka loo, kus erivajadustega inimestele tööd pakkunud ettevõtja jättis palgad maksmata ja kadus kui tina tuhka. Samuti sai näiteks Autodeost24 müügiplatsilt auto ostnud pere sai sõidurõõmu tunda vaid mõned kilomeetrid. Nendele muredele asubki lahendust otsima Marek Lindmaa.

„Selline saade on täna Eesti telemaastikul tegelikult puudu ja abivajajaid on palju. Lahenduste leidmine ei ole küll kerge, kuid just see väljakutse mind tegutsema sunnibki. Ebaõiglust ma ei kannata. Samas on igal mündil kaks poolt ja need me ka alati ära kuulame, et sotid päriselt selgeks teha,“ sõnab Lindmaa.

Kui Sinul on mure, anna sellest teada 6055229 või kirjuta marek@filmimees.ee.

Uus saade „Sotid selgeks“ stardib teisipäeval kell 20 TV3s!