Kõik TV uudised

TV3 VIDEO | „Litside“ eelviimases osas liitub tüdrukutega kassiliku salapäraga kaunitar (2)

Toimetas Katharina Toomemets, 9. aprill 2018, 13:09
"Litsid"Foto: TV3
Mart Sanderi ajalooline draamasari "Litsid" jõuab täna koos ootamatute pööretega oma eelviimase episoodini. Tüdrukute närvid on pingul ning konfliktid kipuvad lahvatama.

Üheskoos osaletakse kommunistlikus valimistsirkuses, mis viib Metsla kokku kunagise ärapõlatud armukese, nüüdse punase võimukandjaga. Metsla korraldab järjekordsed poliittalgud.

Samal teemal

Proua Kuke härrastemajja lisandub salapärane kaunitar Alice, keda kehastab Lavakunstikooli lõpetav Ingrid Margus. Sander usub, et Ingridit ootab ees suur tulevik: "Ta on tohutult fotogeeniline, kaamera armastab teda. Tema hingestatusele lisandub kassilik loetamatus, salapära, mis muudab tema rolli põnevaks."  

Teise uue tegelasena lisandub libe karjerist Ustjuzhaninov, keda kehastab Nikolai Bentsler. Vene näitleja saabub koos kummalise kingitusega.

Eetrisse jõuab ka laul "Armastus", mille ametlik muusikavideo on praegu võistlemas saates Eest Top 10 ning ootab kõigi seriaali fännide hääli. Mart Sander ütles Õhtulehele, et kirjutas Raimond Valgre stiilis sentimentaalse valsi kontrastiks jõhkrale tegelikkusele, millega eesti rahvas korraga silmitsi seisis. "Mida koledam on reaalsus, seda rohkem vajame unistusi," sõnab ta. Ehkki videos esitab laulu autor ise, laulab seda seriaslis Andres Dvinjaninov. 

 

2 KOMMENTAARI

s
super 10. aprill 2018, 00:29
ilusti tehtud seriaal. ma tean inimesi kes kirtsutavad nina sest nad pole lihtsalt ühtegi osa vaadanud, aga lõpuks nende enda kaotus. raamat oli juba hea aga seriaal on parem, eekõige tänu fantastilistele näitlejatele.
a
aly 9. aprill 2018, 19:50
Tunnistan et hakkasin vaatama skeptiliselt, aga nüüd ei suuda loobuda. Haruldaselt tundlik ja kurb seriaal. Mida inimesed kõik pidid läbi elama. Aga tahavad ikka olla ainult õnnelikud. Näitlejad mängivad selle konflikti suurepäraselt välja.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee