7
fotot

„Kuuuurija“ toob täna õhtul televaatajani loo sellest, kui raske on elada Eestis siis, kui pole päris terve. Lugu räägib puudega mehest, kes jäi insuldi tagajärjel invaliidiks ning tõstatab õhku olulise küsimuse – kas eestlane ei oska erivajadustega inimesi kohelda, mistõttu ei saa nad ühiskonda sulanduda?

Vaid 30-aastane Rainer elas üle ränga insuldi, kuid ei vandunud alla ning tõusis taastusravi abil uuesti elule. Kui aga mees suundus tööle ühte kangakauplusesse, tabasid teda enda sõnul ootamatud süüdistused ja tagasilöögid! Kas tõesti ei oska eestlane erivajadustega inimesi kohelda ja nad ei saagi ühiskonda sulanduda?

Teine lugu räägib sellest, kuidas punt venekeelseid noori peksavad jalgadega laiali märtsiküüditamise ohvritele mõeldud mälestusküünlaid. Mida arvavad sellest küüditatute hingede peal tallamisest aga meie riigikogu liikmed – Eerik-Niiles Kross, Oudekki Loone, Olga Ivanova ja Mart Helme? Katrin Lust toob ekraanile eriti õõvastava küüditatute mõnitamise.

„Kuuuurija“ täna kell 20.00 TV3s!

Jaga artiklit

2 kommentaari

L
lõpetage!  /   07:09, 3. apr 2018
Mis see eestlus jälle siia puutub? Saateid tehakse Eestis ja ei pea kogu aeg "pinda käima! " oma rahvuse mainimisega mõnitamine. Lustil on see varasemast ajast kombeks olnud - eestlane ja eestlane, nii- ja naasugune! Meie maal elavad inimesed, pole vaja rahvust halvustada. Oleme põhjamaalased ja sellega kaasnevate omadustega. Ma ei tahagi olla prantslane - kas see oleks ideaal?Kui Lust oli piiri taga, olid tal need eestlased omade väga halbade loomuomaduste poolest kogu aeg hambus ja halvustav.
M
maamiis  /   22:07, 2. apr 2018
ega "santidel " ei jäägi ju midagi muud üle kui narkokauplemise ja vargustega elu sees hoida .Töötukassa "eksperdid" kuulutavad nad ju töövõimelisteks ,kui aktiivsusnõuet ei suuda täita siis võetakse haigekassa kindlustus ja see 190 euri toetust ka ära

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis