Kõik TV uudised

Eesti otsib superstaari: vaata, mis laulud tulevad esitusele tüdrukute stuudiovoorus! (3)

Jaanika Vilipo, 16. märts 2018, 12:46
Anette Maria Rennit TV 3
„Eesti otsib superstaari“ kohtunikud Eda-Ines Etti, Koit Toome ja Mihkel Raud on välja valinud 10 tüdrukut, kes pääsesid stuudiovooru ja kust edasipääsu üle finaalidesse otsustab juba televaataja. Millised lood valisid tüdrukud pühapäevaseks saateks? Anette Maria Rennit - Lady Gaga "You And I"Helis Järvepere-Luik - Sia "Chandelier"Cecilia-Martina Mägi  - Beatles "Yesterday"Jennifer Marisse Cohen - Laura Junson "Lahkühtimine"Johanna Randmann - Justin Bieber "Cold Water"Katriin Rebeca Selirand - Hedvig Hanson "Tants kestab veel"Merilin Mälk - Queen "Show Must Go On"Hele-Mai Mängel - Jarek Kasar "Kodutee"Sissi Nylia Benita - Etta James "Something's Gotta Hold On Me"Ketter Orav - Zayn ft Sia "Dusk Till Dawn"

3 KOMMENTAARI

a
AJ 16. märts 2018, 15:33
Hästilaulmiseks peaks kõigepealt olema laulmist õppinud, võistluse võitjad on aga kaugel veel staariseisuset, rääkimata superstaarist. Omaette probleem on - kui kaua selline "juhulaulmine staariks" kesta saab, kui lauldakse osakamatult. Hääl rikutakse ära kui see ka kannas edaspidi rohkem ja kauem.
e
ebaõiglane 16. märts 2018, 14:44
Küsiks, miks vanemat naist, kes juba kõikjal ( isegi Eesti laulul) esinenud ja võistelnud, pidevalt promotakse ja üldse teiste noorte lauljatega koos võistlema lastakse, kui selline pagas seljataga? Väga ebaõiglane ja ei meeldi üldse.
Loe kõiki (3)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee