Saated

„India Xpress“ täna: Hanna Martinson leiab seeliku alt kaani ja lahti läheb paanika! 

Televeeb, 7. märts 2018, 12:23
Foto: TV3
Näosaate staar Hanna Martinson ning tema 5 kaaslast peavad kolme nädalaga Indias läbima 2000 kilomeetrit ja seda maailma ühe kõige ebakindlama sõiduvahendi tuk-tukiga. Täna ootab Rickshaw Challenge võistlejaid ees ralli kõige pikem etapp. Läbida tuleb 252 kilomeetrit Mangalorest Mysoresse. GPS näitab, et autoga kuluks selle sõitmiseks ligikaudu 6 tundi, kuid rikša ja auto on kaks täiesti eri asja, seega tuleb ette võtta väga pikk sõit.

Eestlased ei suuda ära imestada, kui suured sõbrad on omavahel India mehed - igal pool näeb semusid, kes kõnnivad käest kinni. Naisega, isegi enda abikaasaga, käest kinni hoidmine on aga väga haruldane. Samuti ei käi ka kaks naist tänaval käest kinni. Teist korda võistluse jooksul läheb puruks saatemeeskonna sõiduk. Hanna avastab poolel võistlusmaal enda seeliku alt kaani ja naiste rikšas läheb lahti täielik paanika! Oli see nüüd mürgine loom või ei? Keset teed kõnnib järsku majesteetlik majasuurune elevant! Kuid kui platsis on valge naine, on tähelepanu koondunud elevandi pealt... loomulikult naistele. Pildi peale hakatakse püüdma elevandi asemel hoopis Marleni.

Õhtu lõpuks tabab noormehi halb üllatus! Nad näevad naiste rikšat, kuid naisi seal sees ei ole – keegi on naiste rikša ära ajanud! Läheb lahti vargapüük hullumeelses India liikluskaoses!

„India Xpress: pöörane seiklus tuk-tukkidega“ TÄNA kell 20.00 TV3s!

Samal teemal

21. märts 2018, 10:35
„India Xpress“ finaal: noored peavad finišisse jõudma ilma GPSi ja telefoni abita
2. märts 2018, 10:44
HANNA MARTINSON UUEST TELEPROJEKTIST: kui sain kutse, olin sekundiga nõus!
21. veebruar 2018, 13:59
VIDEO | „India Xpress“ täna: Hanna Martinson pöörab tüdrukutega inetult tülli!
19. veebruar 2018, 18:12
KUIDAS SOBIB? Näosaate täht Hanna Martinson tegi ägeda stiilimuutuse