Saated

„India Xpress“ täna: noored võidusõitjad on väsinud ja meeleheitel, tuk-tuk on katki ja öömaja pole!  (1)

Televeeb, 28. veebruar 2018, 14:35
Foto: TV3
Näosaate staar Hanna Martinson ning tema 5 kaaslast peavad kolme nädalaga Indias läbima 2000 kilomeetrit ja seda maailma ühe kõige ebakindlama sõiduvahendi tuk-tukiga. Võistlus on jõudnud poole peale! Meeste rikša vedru on välja viskunud juba 20ndat korda ja poisid on meeleheitel, rikšajuhtimise isu on täiesti üle läinud. Tüdrukutel on aga jälle raskusi öömaja asukoha leidmisega ja nii hakkavad kurjad sõnad üksteise suunas taaskord lendama! Osalejatele antakse üks päev omal käel ringi vaatamiseks.

Eesti noormehed otsustavad külastada India meeste spad. Seal saadakse uued soengud viimase India moe järgi ja õpitakse palju uut India ilu- ja moemaailma kohta. Neiud külastavad maailmakuulsat Buddha templit, kuid nende ilmumine lööb seal käima tõelise kaose. Hindud, kes olid tulnud kuulsat templit vaatama, nägid palju huvitavamat vaatamisväärsust - valgeid Eesti neiusid. Lahti läheb järjekordne staarimaania ja Inda mehed minestavad üksteise võidu. 

Seekordsel etapil peavad Eesti mehed, naised ja ka võttetiim jõudma Panaijist Bhtakalisse. Kord on olnud meeste tuk-tuk ja kord naiste tuk-tuk katki, kuid nüüd seisab hoopis saatetiimi sõiduk kurva näoga teeservas. Esimest korda terve võistluse jooksul on siis nende “rallivanker” katki läinud. Kas tänaselt etapilt jääbki saade filmimata?

„India Xpress: pöörane seiklus tuk-tukkidega“ TÄNA kell 20.00 TV3s!

Samal teemal

21. märts 2018, 10:35
„India Xpress“ finaal: noored peavad finišisse jõudma ilma GPSi ja telefoni abita
21. veebruar 2018, 13:59
VIDEO | „India Xpress“ täna: Hanna Martinson pöörab tüdrukutega inetult tülli!
19. veebruar 2018, 18:12
KUIDAS SOBIB? Näosaate täht Hanna Martinson tegi ägeda stiilimuutuse
14. veebruar 2018, 11:19
Eestlased teevad Indias surmasõitu ehk sõidavad keelatult tuk-tukkidel ööpimeduses!