KRISTA LENSIN (Robin Roots)

Seltskonnaajakirja Kroonika peatoimetaja Krista Lensin rääkis oma muljetest presidendi vastuvõtult ja teatri NO99 loodud kontserdist. Viimane on inimeste seas aga palju vastukaja saanud ning Lensin kuulub nende inimeste leeri, kellele aastapäevale pühendatud kontsertetendus sugugi ei meeldinud.

"Etenduse kohta ma ei ütle üldse midagi, see oli lihtsalt kohutav. Andke andeks, see oli kurb ja tobe ja ei olnud minu jaoks naljakas ega midagi. See on minu isiklik arvamus muidugi. Mulle ei meeldi see palagan, karglevad, hüplevad inimesed surnuaedades. Ma ei saanud aru, mina ei saanud sellest aru, kuidas see on Eestiga seotud," põrutas Lensin. 

Kriitikat jagus naisel aga ka teiste EV100 peo elementide kohta:

"Algselt kui algas see sisseminek, siis ma olin väga vaimustunud sellest sinisest vaibast, mõtlesin, et see võiks olla Eesti uus Nokia: et mitte punane vaip, vaid sinine vaip. Pärast lähemalt vaadates selgus, et see oli päris närult sinna pandud, sellest oli kahju," nentis ta.

Lensinilt uuriti, kas vähemalt oli vabariigi sünnipäev ERMis rohkem pidulik kui tavaliselt?

"Ma ei oska sulle öelda, kui suur pidulikkus saab tekkida 1500 inimesega, kellest vaid 300 saab istuda ja ülejäänud on lihtsalt lõplikult väsinud. Oli ju ka kokkukukkumisi. Oleks siiski pidanud natuke rohkem läbi mõtlema, kes sinna kutsutakse ja vähendama seda seltskonda, ükskõik, kui tore on suruda seda presidendi kätt, need inimesed peavad sinna ära mahtuma ja seal läheb tunde ja tunde," vastas Lensin.

Jaga artiklit

91 kommentaari

E
Etendus oli väga hea, läks südamesse,pisaradki voolasid   /   19:37, 28. veebr 2018
Vaadake rahvas sellepärast teile korraldatigi selline etendus ja selle maksumus, et te näeksite kuidas tegelikult Riigis asjad on ja kuidas rahaasjadega ümber käiakse :) Valitsus mõtleb koguaeg välja lamp maksumuse numbri näiteks Vabaduse väljaku miljoni toalettpott aga tegelikult maksis mõned kümned tuhanded :) Etendus lihtsalt üritas meie rahva silmi avada, paljud muidu ju ei saa aru. Valitsus sai seda vastu, mida rahvale tegi :)
Etenduse korraldajad lihtsalt näitasid kuidas valitsus rahasid kühveldab ja läbi etenduse näidati veel kõigile kuidas igapäevaselt doos sisse antakse narkot täis toitude ja jookidega ehk mürgitatud toiduga, mis poodide riiulitel vedeleb. Maad tuleb asutada, toitu, metsasid jne , parasiitlus ja igasugune hävitamine mürgitamine peab lõppema. Surnuaias olevad hinged olid ju need, kes on läbi nende mürkide ja süsteemi maha surnud ja nüüd tulevad siia maa peale korda looma.
Vaadake Riik teeb koguaeg rahadega nii ja pakub vastu mürgitatud toitu ja poodi sisenemisel mürki õhukaudu. Tõde tulgu päevavalgele :) Mul on küll hea meel, et üritusel kõik mürki sisse süüa said ja tunda ka seda mida peavad inimesed tundma kui narkot täis toite kodus söövad ja hirmu, paanika, paranoiade käes vaevlevad ning tigeduses, vihas, mida need ained tekitavad või üldse maha surevad. Aga madala laubaliste jaoks on see kõik üks suur Viirus ja Bakter :) Mõnes mõttes on hea, et kõik toidud mürgitatud on , siis ehk õppivad parasiidikesed ka meie maad, metsasid ja toitu austama, mitte ei käi Vilja põllul tagumikku hõõrumas ega lömitamas ja mürgitamas. Paljud parasiidikesed on kinni makstud, et nad meile mürki sisse söödaks ja müüks, et me madala arengu peal oleks ja kolmandad silmakesed lahti ei oleks :) Pimeduses elamine pole ilus, uskuge mind:)
I
Ilme   /   17:14, 28. veebr 2018
Nôustun Krista Lensiniga

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis