1
foto

Näitleja Sergo Vares jätkab oma rahvusvahelist tähelendu - kui 2015. aastal näitles ta Benedict Cumberbatchi kõrval "Hamletis", siis nüüd näeb teda BBC populaarses kirmisarjas "McMafia".

Seriaalis "McMafia" mängib Sergo Vares venelasest miilitsat, kes sõidutab esimese hooaja viimases episoodis sarja peategelast Alex Godmani Moskvas kinnipidamisasutusest lennujaama, vahendab Publik. Sõidu kestel tehakse vahepeatus, et tähtis jõugupealik Godmaniga "rääkida" saaks. Godman küsib luba suitsu teha ning teine politseinik annab selleks loa, ent vaid autosse sisse jäädes. Sergo Varese kehastatud politseinik ütleb seepeale, et tehku pigem õues, sest ei taha, et suitsuhais autosse jääks.

Refereeritud artikli täistekst on saadaval Publikus

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
Nojah  /   18:06, 19. veebr 2018
Selles filmis ongi tegelasteks venelased, sekka indu, tshehh, mehhiklane, araablased ka. Venelaste osi (välja arvatud peaosaline) mängivad ka venelased. Aleksei Serebryakov, Maria Shukshina, siis veel grusiinlane Merab Ninidze, Ja väga hea film. Loodan, et ETV ostab selle peatselt näitamiseks.
A
alati on tore  /   16:57, 19. veebr 2018
...kui mõni eestlane kuskile pääseb. Sellest loost aga jääb mulje, et siin on osa repliigid viimseni tsiteeritud ja vastamata jääb ainult küsimus: kes mängib sigaretti?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis