Tänane "Pealtnägija" tõi avalikkuseni võika loo sellest, kuidas 17-aastane Magnus tappis külmavereliselt enda jaoks võõra mehe ning uhkeldas tapmisvideoga sotsiaalmeedias.

29. oktoobril 2016. aastal tuli 17-aastane Magnus enda tuttavate juurest peolt. Koduteel kohtus ta 50ndates eluaastates mehega, kellelt küsis suitsu. Kui võõras keeldus, läks poiss endast välja ja lõi teda. Kogu juhtunu jäädvustas noormees videole. Klipp on vaid üheksa sekundit pikk, ent selgelt on näha, kuidas Magnus meest lööb, nii, et viimane kukub teadvusetult maha.

"Siis lohistas ta kõrvalasuvasse võssa, võttis tema seljast Adidase dressid - dressipluusi ja dressipüksid, et need endale võtta," räägib vanemprokurör Saskia Kask. Dressipluusi ohvrilt seljast võttes hakkas mees väidetavalt teadvusele tulema - see fakt segas teda, mistõttu Magnus haaras noa ja pussitas meest 11 järjestikusel korral.

Adrenaliin laes, kirjutas noormees sõbrannale ja saatis talle ka video löömisest. Seejärel postitas ta fotod pikali löödud ohvrist ka suuremasse grupivestlusesse. Noormees kirjutab juhtunust hooplevas toonis, ent mehe surnuks pussitamisest esialgu ei rääkinud. Keegi vestluses oldud noortest ei teavitanud juhtunust ei politseid ega enda vanemaid. 

Järgmisel päeval jagas noormees oma avalikul Facebooki kontol uudist mõrvast, pani selga samad dressid ja läks koos sõbraga pildistama. Surnud mehe dressidega fotost sai samal päeval tema profiilipilt sotsiaalmeedias. Samade dressidega läks ta järgmisel päeval ka kooli. 

Kui politsei Magnuse mõrvas kahtlustatavana vahialla võttis, hakkas grupivestluses olnud noortele reaalsus kohale jõudma. Läbiotsimise käigus leiti Magnuse kodust nii mõrvarelv kui ka ohvri seljast varastatud dressid. 

Vaata täpsemalt "Pealtnägija" videost!

Jaga artiklit

69 kommentaari

K
Kriss  /   10:19, 16. veebr 2018
Vaatasin pealtnägijat...see inimeseloom on 150% sotsiopaat ja ilma tunneteta olevus! Milleks vanemad ta sünnitasid, tekkis selline küsimus? Kui saadakse laps, ega õpetata talle elementaarseid eluväärtusi ja loodetakse, et temast kasvab asjalik, tark, enda eluga hakkama saav, korralik ja väärikas inimene- no ei saa ju! Mitte kunagi ei saa, kui lapsel oma vanemate näol eeskuju ja kasvatus puudub! 9 aastat vangistust? Ilmselt pääseb ta 3 aasta pärast välja...uutele tegudele, mille üle vanemad taas uhked saavad olla ja pole sugugi ime, et niisugune elajas on võimaline ka enda pereliikmeid maha koksama. Pole nali kusjuures. Lugege ja õppige, mis niisuguste sotsiopaatide ajus toimub! See, et emme saatis Pealtnägijale kirja, palvega mitte avaldada tema pojukesest lugu, on lausidiootsus! Häbi ei ole? Ise oled oma töö lapsevanemana jätnud tegemata ja veel kaitsed mõrtsukat??? Tegelt ka? Kardad, et teda hakatakse narrima ja kiusama? naerukoht! Ole hea ja mõtle selle peale, kui paljusid su pojuke ise on narrinud ja kiusanud! Karma is a bitch!
  /   08:42, 16. veebr 2018
selle mõrtsuka kaaslased ja lapsevanemad samuti vastutavad ja seega karistada tuleb ka neid

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis