Sulev Lind (ERR)

"Ringvaade" käis külas Eesti mehel, kes on ajanud oma garaažis sadu liitreid õlut.

"Siin garaažis pole ühtegi pudelit või purki Lätist toodud õlut," kirjeldas kodupruulija Sulev Lind oma garaaži, mille ühes otsas laiutab uhke tsikkel ja teises koduõlle valmistamiseks vajalik kaadervärk, vahendas Menu.

Ühe Linnu toodetud pudeli hind võib küündida mõne euroni ning mehe kinnitusel on ka temal omad nipid, mis õlle eriliseks teevad.

"Kõik, tooraine, veekulu, elektrikulu ja oma tööd mitte arvestades võib ühe pudeli hind olla mõnekümnest sendist mõne euroni. Kallimate puhul viis ja pluss eurot," rääkis mees.

Jaga artiklit

24 kommentaari

U
ULLIKE  /   18:08, 14. veebr 2018
...loeb ja mõtleb, et millise haridusega või üldse hariduseta, on selle artikli autor! Esimest korda oma pika elu jooksul kuulen-loen, et õlut aetakse!! Aetakse samakat või puskarit, kuid õlut pruulitakse - õpi see endale pähe...imbetsiil!!
M
Malt Oosa  /   15:32, 14. veebr 2018
Misde räuskate, ÕL on kõige olulisema välja jätnud, mis saates räägiti - kõigile kodutegijatele kuulutati võistlus välja. Sellepärast oligi lugu. Nii et kõik need kõvad mehed kes teevad ka sadu liitreid, arvuti kinni ja vut-vut pruulima. Saate päriselt rinda pista, mitte mölisemises.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis