Kuldne nelik aastal 2008 (AFP/Scanpix)

Kultussarja „Seks ja linn“ esimesest hooajast on tänaseks möödunud juba pea 20 aastat. Seriaali neli peaosalist, Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ja Miranda (Cynthia Nixon), nägid teleekraanil alati kadedusttekitavalt rabavad välja. Millised näevad „Seks ja linna“ glamuuritarid välja nüüd, mil sarjast on möödunud juba aastaid?

Pole kahtlustki, et kõnealune suhtesari on kasvatanud terve põlvkonna naisi (ja ka mehi), kes seriaali neljale kangelasele tulihingeliselt kaasa elasid ning sarjast kõlama jäänud elutarkusi vaat et puhta kullana võtsid. Seriaal ja selle järjefilmid ei jäta vaatajaid praegugi külmaks. Ükskõiksed pole ka seriaali peakangelased ise. Pikalt on räägitud sellest, et "Seks ja linn" võiks saada veel ühe järjefilmi. Kui ülejäänud kolm on mõttega päri, siis Samanthat kehastunud Kim Catrall võngub. Nimelt on ta öelnud, et tema ning Sarah Jessica Parker polegi kunagi päriselt sõbrad olnud.

Viimased filmivõtted 2007. aastal (Reuters/Scanpix)
Kuldne nelik aastal 2008 (AFP/Scanpix)

Unustame aga korraks staaridevahelise tüliõuna ja vaatame parem, mis jälje on aastad nende nägudele jätnud. 

Charlotte (Kristin Davis)

Kristin Davis (AFP/Scanpix)

Samantha (Kim Cattrall)

Kim Cattrall (AFP/Scanpix)

Carrie (Sarah Jessica Parker)

Sarah Jessica Parker (Reuters/Scanpix)

Miranda (Cynthia Nixon)

Cynthia Nixon (AFP/Scanpix)

Jaga artiklit

1 kommentaar

G
Gea  /   12:06, 12. veebr 2018
Väga lahe sari oli! Kui nüüd vaadata, siis kahjuks näeb Sarah Jessica kõige hullem välja- 52 aastase kohta liiga palju kortes :( Kristin Davise kohta ei ütleks iial, et 52 aastane- tõesto wow! On teinud oma näoga miskit või pole, igatahes midagi ebaloomulikku ei ole ja kena näeb välja! Kim Catrall 61 aastase kohta on samuti täitsa tip-top...kui võrrelda meie 60 aastase Anne Veesaarega, kui viimast hiljuti kiideti "hea" väljanägemise poolest, no andke kannatust :D

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis